خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده تلفنی شبانه روزی

مشاوره خانواده تلفنی شبانه روزی

مشاوره خانواده تلفنی شبانه روزی

مشاوره خانواده تلفنی شبانه روزی مالیم گروه شیوه ای نوین را در ارائه خدمات مشاوره معرفی کرده است.این روش بصورت تلفنی صورت می گیرد ودر طول شبانه روز آماده پاسخ گویی به دوستان می باشد.
قوانین وشرایطی در خانواده حاکم است که سبب پیوند قوی میان آن ها می شود.این پیوند در بین همه اعضای خانواده وجود دارد.وجود این شرایط اعضای خانواده را به سمت تلاش برای ایجاد صمیمیت وداشتن یک زندگی خوب سوق می دهد.
ولی گاهی وجود یک آسیب مثل حضور یک فرد معتاد در خانواده سبب تغییر رفتار وحالات سایر اعضای خانواده می شود و به دنبال آن باعث بوجود آمدن مشکلات زیادی در خانواده می شود که در نتیجه شادابی وصمیمیت میان اعضای خانواده از بین می رود.اینجاست که ضرورت وجود ومشورت با یک مشاوره خانواده تلفنی شبانه روزی به خوبی احساس می شود.

مشاوره خانواده تلفنی 24 ساعته

با وجود شخص معتاد در خانواده ،نوع رفتار اعضای خانواده خواسته یا نا خواسته عوض می شود.یکی از نتایج اعتیاد بی حوصلگی ،عصبانیت ورفتارهای غیرقابل تحمل فرد است که اثرات منفی روی رفتار اعضای خانواده می گذارد.
برای پیشگیری از دعوا و نزاع میان سایرین وفرد معتاد،اعضای خانواده از راه حل سکوت در برابر عصبانیت فرد معتاد استفاده می کنند.البته این راه حل باعث تندی بیشتر فرد معتاد می شود و به مرور زمان به عنوان تهدید جدی برای فروپاشی نظام خانواده محسوب می شود.
وجود یک فرد معتاد در یک خانواده باعث از بین رفتن اعتماد بنفس والبته افت روحی سایر اعضای خانواده می شود که به مرور زمان باعث ایجاد افسردگی حاد در آن ها می شود.باید در این مراحل با مشاوره خانواده تلفنی شبانه روزی تماس برقرار کنید.
وجود یک فرد معتاد در خانواده سبب می شود که اعضای خانواده در تلاش باشند تا او را از سایرین پنهان کنند.اعضای خانواده تمام مشکلات بوجود آمده را به فرد معتاد نسبت می دهند واورا مسبب همه مشکلات میدانند.این نوع نگرش در دراز مدت باعث ایجاد کینه نسبت به فرد معتاد در میان سار اعضای خانواده می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوره خانواده آنلاین مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد