خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده تلفنی آنلاین

مشاوره خانواده تلفنی آنلاین

مشاوره خانواده تلفنی آنلاین

مشاوره خانواده تلفنی آنلاین :یکی از تکنیک های اساسی در برقراری ارتباط با دیگران ابراز کردن احساسات است.احساس ما یکی از مهمترین عناصر زندگی است چون که ادراک،عکس العمل ما را تشکیل می دهد و عکس العمل همان چیزی است که دیگران می بینند.

برای کسب راه حل های بهبود مشکلات خانوادگی با  مشاوره خانواده تلفنی  مالیم گروه تماس برقرار کنید.

مزایای مشاوره خانواده

اگر با همسر خود برای صرف شام به رستوران بروید، آیا می توانید به راحتی بگویید که از غذاهای چینی متنفرید و ترجیح می دهید به رستوران هندی بروید؟

ما در این موضوع مشاوره خانواده به چکیده ای از یک اتفاق می پردازیم که ممکن است مورد علاقه شما عزیزان باشد و نتیجه مثبتی برایتان در بر داشته باشد.زوجی را می شناختم که پس از 2 سال زندگی مشترک کارشان به طلاق کشید.زمانی که با آن دو دیدار کردم متوجه شدم که مرد دچار گیجی و تعجب شده است.او از کل ماجرا سردر نمی آورد.تا جایی که به یاد داشت هرگز مشکل یا عدم تفاهمی با زن خود نداشت و زندگی شان طبق روال خوب و خوشی بود.

او گفت : من وهمسرم حتی بر سر یک مسئله کوچک باهم اختلاف نداشتیم.هردو از یک فیلم خوشمان می آمد،با دوستان مشترک خود معاشرت داشتیم،غذاهای یکسان را می پسندیدیم.نمی دانم چه اتفاقی برایش افتاده.شاید جن زده شد؟؟

زمانی که با همسر او صحبت کردم فهمیدم که جنی در کار نیست.بلکه خانم برای ایجاد تفاهم و ساختن یک خانواده خوشبخت،آن قدر خودسانسوری کرده که اکنون دیگر چیزی از وجود و شخصیت او باقی نمانده است.او احساس خستگی و بی انگیزگی می کرد.خودش اعتراف کرد که :

از ترس بروز اختلاف با هیچ موردی مخالفت نمی کردم.فیلمی را که دوست نداشتم می دیدم.با افرادی که دوست نداشتم معاشرت می کردم.غذایی را که دوست نداشتم می خوردم.حالا احساس می کنم که دیگر چیزی برایم مهم نیست.فقط دوست دارم تنها باشم تا خودم باشم.

او بی نهایت از همسرش که در ایجاد این شرایط بی تقصیر بود متنفر شده بود.

ابراز احساسات

اگر چیزی را دوست نداریدابراز کنید.مجبور نیستید آنچه را که نمی خواهید تحمل کنید.خود را سانسور نکنید.تمام قسمت های شخصیت تان با هم شما را می سازند.اگر امروز قسمتی از آن را منکر شوید فردا ناچارید قسمت بزرگتری از آن را نادیده بگیرید و روزی فرا می رسد که دیگر چیزی برای ابراز کردن و امیدی برای زندگی کردن ندارید.

برای ارتیاط با مشاورین مالیم گروه همه روزه از ساعت 8 صبح الی 1 شب تماس بگیرید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد