خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده برای طلاق

مشاوره خانواده برای طلاق

مشاوره خانواده برای طلاق

مشاوره خانواده برای طلاق جزء مواردی که برای حل کردن آن نیاز به مراجعه به مشاور خانواده داریم.در اکثر موارد این جلسات منجر به توافق وسازش می شود ولی تعدادی از مشاوران هستند که باعث جدایی می شوند.

مشاوره ازدواج بعنوان یک ارزش برای جامعه محسوب می شود و در مقابل طلاق بعنوان یک ناهنجاری جامعه شناخته می شود واکثر علمای صاحب فضل آن را مکروه اعلام کردند.

اختلافات زناشویی تهدید جدی برای یک رابطه زناشویی محسوب می شود.که بطور یقین استحکام آن را نشانه گرفته است.این موارد پیامدهایی از قبیل نتایج منفی روانی،اجتماعی وفرهنگی به دنبال دارد.

مشاوره طلاق تلفنی

طلاق پیامدهای ناگواری از جمله تنش،هیجان کاذب،ناراحتی و… رابه دنبال دارد.اگر انتخاب همسر بر پایه عشق باشد ودر نهایت به طلاق ختم شود سبب بوجود آمدن بی اعتمادی در طرفین می شود.

زمانی که زوجین با داشتن فرزند اقدام به طلاق می کنند باید در نظر داشته باشند که این تصمیم آنها تاثیر مستقیم به روی سرنوشت در وحیات فرزندان دارد.بطور مثال فرزندان با افت تحصیلی شدیدی یک مشاوره خانواده خوب در تهران مواجه می شوند وبه طور ناخواسته سبک زندگی والدین خود را الگو قرار می دهند ودر دچار ازدواج ناموفق می شوند.

البته مواقعی پیش می آید که والدین با گفتن جملاتی نظیر رابطه بین ما نابود شده است وفقط بخاطر بچه ها تصمیم به ادامه رابطه دارم در تصمیم خود تردید می کنند.این افراد از تنهایی وهجوم مشکلات روانی بعد آن به شدت بیمناک اند.انتظار دارند رابطه طبق روال سابق خود شود.

متداول ترین علل منجر به طلاق می توان به موارد زیر اشاره کرد:خیانت،سوءظن،کتک کاری،مصرف مواد مخدرو… است.در اینجا مشاوره خانواده انلاین برای طلاق ابتدا به تحلیل علت طلاق می پردازد.سپس به بررسی راه حل های احتمالی می پردازد و در پایان نظر نهایی خود را اعلام می کند وبا آن ها مذاکره می کند.

نقش یک مشاور به این صورت است که ابتدا یک دید کلی بعد از طلاق به فرد می دهد.در مورد تاثیر طلاق روی احساس،دگرگون کردن زندگی و…را بررسی می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به خانواده بزرگ مالیم گروه بپیوندید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد