خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده با قیمت مناسب

مشاوره خانواده با قیمت مناسب

مشاوره خانواده با قیمت مناسب

مشاوره خانواده با قیمت مناسب :مشاوره خانواده با قیمت مناسب، برای مردم مخصوصا افرادی که توانایی مالی پرداخت هزینه های جلسات مشاوره را ندارند بسیار مناسب می باشد.

برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

شماره تماس 

  43 52 907 909

تماس فقط با تلفن ثابت

احتمالا شما هم در زندگی درگیر مشکلاتی شدید یا برای گرفتن تصمیمات مهم زندگی نیاز به یک مشاوره خانواده با قیمت مناسب و روانشناس دارید. البته روانشناس با روانپزشک فرق می کند، این دو پزشک را باهم اشتباه نگیرید.

بسیاری از مردم به خاطر ترس از هزینه های مشاوره ترجیح می دهند که مشکلات را خودشان و یا توسط بزرگتر ها حل نمایند، در این مقاله به بررسی بعضی از هزینه های مشاوره خانواده می پردازیم.

مشاوره خانواده خوب با قیمت مناسب

قیمت ها و تعرفه های مشاوره و یا جلسه های روانشناسی را سازمان نظام روانشناسی تعیین می کند. این هزینه ها با توجه به مدرک تحصیلی مشاوره و همچنین مکان ارئه ی مشاوره با هم فرق می کند، برای مثال هزینه ی یک مشاوره و روانشناسی به مدت 45 دقیقه حدوده 30 تا 100 هزار تومان می باشد.

تعرفه های روانشناسی طبق پیشنهاد سازمان بهداشت و با موافقت سازمان بیمه تصویب می شود. این تعرفه ها ثابت هستند و مشاوره ها نباید پول اضافه تری از مراجعه کنندگان بگیرند، اما کم نیستند مشاورانی که از زمان مشاوره کم می کنند و دست مزد خود را بالا می برند و این کار تخلف است و توسط قانون با اینگونه افراد برخورد می شود. اگر همچین مشاوره هایی سر راه شما هم قرار گرفت، می توانید اعتراض خود را به سازمان نظام روانشناسی منتقل کنید و حق خودتان را بگیرید.

علاوه بر مشاوره خانواده با قیمت های بالا هنوز در تهران مشاوره خانواده با قیمت مناسب و حتی رایگان هم پیدا می شود. بعضی از فرهنگسراها و سرای محله که نذر فرهنگی هستند تمامی مشاورات خانواده و خدمات مشاوره ای را به صورت رایگان انجام می دهند که این مشاوره ها بسیار خوب و با کیفیت بالا هستند.

برای ارتباط با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

درباره ی مشاوران مالیم

یک دیدگاه

  1. از مشاوره معمولی به صرفه تر میشه…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد