خانه / مشاوره خانواده / مشاوره خانواده آنلاین رایگان

مشاوره خانواده آنلاین رایگان

مشاوره خانواده آنلاین رایگان

مشاوره خانواده آنلاین رایگان :اگر در زندگی شخصی خود دچار تعارض و درگیری هستید باید این اختلافات را ریشه یابی کنید.اکثر اوقات این اختلافات ریشه در تقاضاهای غیر منطقی و غیر معقول،انتظارات کشف نشده و موضوعات بررسی نشده یکی از دوطرف دارد.

برای کسب راه حل های بهبود مشکلات خانوادگی با  مشاوره خانواده تلفنی  مالیم گروه تماس برقرار کنید.

حال با یک نگاه کلی به اختلافات خانوادگی نگاه می کنیم.

مزایای مشاوره خانواده خوب

در تمام خانواده ها اختلاف نظر و اختلاف سلیقه وجود دارد.در بعضی موارد این اختلاف سلیقه ها شدید می شود و باعث پیدایش و ایجاد تعارض و تنش های شدید می شود و به دنبال آن خانواده به عنوان اولین و مهم ترین نهاد اجتماعی عملکرد های مثبت خود را از دست می دهد. در نتیجه بجای ایجاد روحیه و شادابی و نشاط در تک تک اعضا،باعث ایجاد تنش و درگیری میان اعضا می شود.

اختلاف خانوادگی باعث ایجاد اختلالات روانی و به خطر انداختن سلامتی جسمی می شود.این عامل تاثیرات مستقیمی بر فرآیندهای طبیعی بدن از جمله کاهش ایمنی بدن،افزایش فشار خون،افزایش خشونت در فرد و… دارد.

تاثیر مشاوره خانواده در کنترل خشونت

تعارض در روابط زناشویی تاثیر مستقیم بر خشونت فرد دارد.خشونت در اکثر اوقات با آشفتگی رابطه تاثیر مستقیم دارد.

تعارض در روابط زناشویی تاثیر وسیعی برکل رابطه دارد.طبق آمار زوج هایی که در رابطه زناشویی خود دچار تعارض شدند کمترین رضایت را از ازدواج خود دارند و احتمال طلاق بسیار بالا است.

ناتوانی در مدیریت خانواده و عدم توانایی در حل کردن تعارض باعث نابودی صمیمیت وبستر مشکلات بعدی از قبیل طلاق را فراهم می کند که مشاوره مشکلات زناشویی شما را یرای بهبود این مسائل کمک می کند .در نتیجه شناخت و درک بهتر تعارض زناشویی و یاری به زوجین برای مواجه و کنترلل سودمند آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

تعدادی از اختلافات خانوادگی ریشه در عدم آگاهی از روش های درست در برقراری ارتباط است.مهارت های ایجاد ارتباط از عوامل مهم در برقراری ارتباط رضایت بخش است.

اختلاف های نظری در تمام خانواده ها و زوج های جوان مشاهده می شود فقط کافی است به صورت حرفه ای وارد این قضیه شوند و راه حل آن را کسب کنند و همچنین می توانید از مشاوره روانشناسی برای حل مشکلات خود کمک بگیرند.

اختلاف بین زوج امری طبیعی است که چه بسا اگر به صورت حرفه ای و منطقی با آن برخورد شود باعث استواری و تحکیم بنیاد خانواده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

 

 

 

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد