خانه / مشاوره حقوقی / مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی :استفاده از مشاوره حقوقی به افراد این کمک را می کند تا تصمیمات مهمی را که می خواهند اتخاذ نمایند بر اساس قوانین کیفری و جزایی باشند .

همچنین اگر زمانی با مسائل حقوقی و کیفری برخورد نمودند بتوانند بهتر آنها را حل و فصل نمایند با مشکلات مواجه شوند . یک مشاور حقوق می بایست آشنایی کامل با قوانین و اصول حثوثی داشته باشد و بتواند  تمامی امور حقوقی یک سازمان یا شرکت از جمله تهیه و تنظیم قرارداد ها، آیین نامه ها ، دستورالعملها و … را انجام دهد.

افرادی که برای طلاق توافقی نیاز به آگاهی دارند می توانند با مشاوره طلاق توافقی تماس بگیرند.

مشاوره حقوقی برای خانواده

مشاوره طلاق خانواده باید یک سری مسائل را در نظر بگیرد تا در ابتدا طرفین را متقاعد کنند که قبل از طلاق زممان بیشتری به یک دیگر بدهند.

اما در بحث مشاور حقوقی و مسائل حقوقی باید توجه بیشتری به راهنمایی های مشاوره خوب داشته باشیم.نیاز به مشاور حقوقی زمانی احساس می شود که روابط میان افراد و سازمان ها پیچیده شده و یا برای انجام مسائل مختلف به مشکل بر می خورند ، در این زمان می بایست افرادی حضور داشته باشند تا بتوانند به صورت کاملا قانونی و بر اساس قوانین مشکلات را حل و فصل نمایند .

برخی از مهارت ها و مباحثی که یک مشاوره حقوقی می بایست با آنها آشنایی داشته باشد عبارتند از :

  • آشنایی کامل با قوانین و مسائل حقوقی و داششتن تسلط کافی بر آنها
  • اتخاذ تصمیم سریع و مناسب در زمان مورد نیاز
  • داشتن توانایی تجزیه و تحلیل
  • صادق بودن و امنت داری
  • رعایت نمودن عدالت و انصاف در میان مدیران و کارکنان
  • و …

مشاوران حقوقی معمولا وکلایی می باشند که به شرکت ها و سازمان ها به صورت تخصصی و خصوصی مشاوره می دهند و آنها را در مسائل حقوقی راهنمایی می دهند . بنابر این افرادی که می خواهند به عنوان مشاور حقوقی  فعالیت نمایند می بایست فارغ التحصیل رشته های حقوق ، فقه و مبانی حقوق اسلامی  یا رشته های مربوط به حقوق باشند .

بنابراین افرادی که در این زمینه فعالیت خواهند کرد می توانند در شرکت ها و سازمان های مختلف  به کار بپردازند و به عنوان مشاور به کار بپردازند .

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد