خانه / مشاوره جنسی / مشاوره جنسی

مشاوره جنسی

مشاوره جنسی

مشاوره جنسی : امروزه بسیاری از افراد در مسائل جنسی ، دید مناسبی نسبت به استفاده از مشاوره و مراجعه به روانشناس را ندارند ومعمولا پس از مراجعه های متعدد به پزشک و در صورت نگرفتن نتیجه مناسب ، شاید از مشاوره استفاده کنند و  مشاهده می کنند که همین امر به حل مشکل آنها بسیار کمک می کند .

برای اطلاع از راهنمای مسائل جنسی با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس بگیرید

راهنمای مشاوره جنسی

البته این نکته نیز قابل ذکر است که مراجعه به پزشک در بسیاری از موارد الزامی است ولی فرد علاوه بر درمان جنسی نیاز دارد که از لحاظ روحی نیز تقویت شود .

این امر قابل ذکر است که ناتوانی و مشکلات جنسی از لحاظ روحی فرد را بسیار تحت تاثیر قرار می دهد و باعث مشکلت روحی فراوانی برای فرد می شود و به نوعی حس اعتماد به نفس او را تا حد بسیا زیادی کاهش می دهد .

مشاوره جنسی خوب

معمولا افرادی که از مشکلات جنسی رنج می برند به راحتی نمی توانند مسائل خود را با دیگران در میان بگذارند و از مراجعه به مشاور نیز گریزانند و معمولا ار دوستان خود برای مشاوره استفاده می کنند که این امر پیشنهاد نمی شود ، زیرا هر چقدر هم که دوستان و آشنایان فرد مشکلات او را درک کنند نمی توانند مانند یک فرد مشاور و کارشناس در این مسائل به او کمک کنند به همین دلیل است که فرد نتیجه ی مناسبی نمی گیرد و نمی تواند بر مشکلات خود غلبه کند .

بهترین روش برای این افراد استفاده از مشاوره جنسی به صورت تلفنی است که بتواند بدون هیچ گونه نگرانی و به راحتی مشکلات خود را با مشاور در میان بگذارد و پاسخ نیاز هایش را دریافت نماید .

گروه مالیم نیز این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید به راحتی با مشاورین تماس گرفته و مشکلات و سوالات خود را با آنها در میان بگذارید .

برای مشاوره جنسی همه روزه از ساعت 8 صب الی 1 شب از طریق تلفن ثابت با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد