خانه / مشاوره جنسی / مشاوره جنسی مرد

مشاوره جنسی مرد

مشاوره جنسی مرد

مشاوره جنسی مرد به چه صورت ارائه می شود؟ نکات لازم برای مشاوره جنسی مرد کدام است؟ در این نوشته قصد داریم به ارائه مشاوره جنسی مرد در یک رابطه جنسی بپردازیم.

زمانی یک رابطه جنسی موفق و نشاط آور است که هر دو طرف به نیاز و خواسته خود در یک رابطه جنسی برسند.

اولین مرحله میل جنسی است.

 تحریک جنسی طبیعی نمونه ای از متحد شدن ذهن و بدن فرد است.ایجاد این انگیزش مشروط به داشتن چارچوب ذهنی مناسب و وجود هورمون کافی جنسی مردان یا همان تستوسترون است.زمان شکل گیری امیال جنسی در دوران بلوغ است.زیرا در این زمان میزان تولید تستوسترون شروع به افزایش می کند.

مشاوره
مشاوره

میزان تولید تستوسترون با افزایش سن کاهش می یابد ولی همیشه تولید آن به مقداری است که میل جنسی فرد در دوران حیات حفظ می شود.البته ممکن است در مرحله ای از زندگی به دلیل وجود نگرانی ،استرس یا حتی افسردگی میل جنسی مرد کاهش یابد.

2.تحریک به اندازه اعصاب خودمختار آن ها را فعال می کند.

در این مرحله که برانگیختگی جنسی صورت می گیرد پاسخ جنسی تحت شکل پیام های شیمیایی به شریان های آلت تناسلی  باعث گشاد شدن آلت تناسلی و وارد شدن خون بیشتر به آن می شود.در این مرحله نعوظ آلت رخ می دهد.

نعوظ یک پدیده شیمیایی است.یک ماده شیمیایی این امکان را برای اعصاب فراهم می کند تا باهم و شریان های آلت تناسلی ارتباط برقرار کنند.

فعالیت جنسی

ضربان قلب و فشار خون با فعالیت جنسی افزایش می یابد و خون بیشتری به بافت های بدن راه می یابد.علاوه بر آلت تناسلی،در اغلب مردان سرخ شدن صورت نیز اتفاق می افتد که این مسئله نشان دهنده ورود خون به بافت صورت است البته در فعالیت جنسی بیضه ها نیز به میزان 50 درصد متورم می شوند.در این مرحله پروستات و کیسه های منی شروع به ترشح مایع می کنند که انزال فرد را به دنبال دارد.

اوج لذت جنسی

فرد با انزال منی به اوج لذت خود می رسد.در این مرحله پیام های عصبی عضلات میانی مثانه را منقبض می کند در نتیجه مایع منی به سمت جلو رانده می شود.انزال با لذت فراوان همراه است که این مرحله تحت عنوان ارگاسم نامیده می شود.در زمان ارگاسم سرعت ضربان قلب به بیشترین مقدار خود می رسد.

بعد از ارگاسم

این مرحله تحت عنوان فروکش کردن نامیده می شود که در آن آلت تناسلی به حالت اولیه خود بازمی گردد.از بین رفتن تورم آلت و رسیدن به حالت اولیه بعد از انزال رخ می دهد.البته گاهی اوقات عمل جنسی با ایجاد یک فکر یا اتفاق مداخله گر قطع می شود.در این زمان هم آلت تناسلی مرد کوچک می شود.

مرحله نهایی عمل جنسی

این مرحله آرام ترین مرحله محسوب می شود.نام این مرحله مقاوم است.در این مرحله مردان جوان به مدت 30 دقیقه و مردان سالمندتر به مدت 3 ساعت نسبت به تحریک جنسی پاسخی نمی دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد