خانه / مشاوره جنسی / مشاوره جنسی خانم

مشاوره جنسی خانم

مشاوره جنسی خانم

مشاوره جنسی خانم :یکی از مهم ترین مسائل موجود در زندگی مشترک که هم می تواند باعث لذت بخش شدن زندگی و یا حتی باعث صدمه دیدن آن شود بدون شک مسائل جنسی است .جوانانی که به تازگی زندگی مشترک خود را آغاز کزده اند شاید بر این باور باشند که این موضوع شاید زیاد اهمیت چندانی نداشته باشد و به فکر جنبه های دیگر زندگی باشند .برای زندگی خوب زناشویی می توانید با مشاوره زندگی مشترک مالیم گروه تماس بگیرید

اما باید به این نکته اشاره شود که کم توجهی به این مسئله نه تنها باعث آسیب رسانی به روابط زن و شوهر خواهد شد بلکه ممکن است حتی باعث جدایی  آنها از یکدیگر شود.پس می بایست هر دو طرف در کنار تلاش برای فراهم کردن مسائل رفاهی برای زندگی بهتر ، به مشاوره روابط زناشویی خود نیز توجه کرده و آن را در الویت قرار دهند.

مشاوره جنسی زنان

مسئله دیگر که باید مورد بحث قرار بگیرد این است که عده ای بر این باورند که تنها با برقراری ارتباط نیازهای جنسی بر طرف خواهند شد و این باوری کاملا نادرست است . باید به این نکته اشاره شود که برقراری ارتباط تنها یک جنبه مسئله است و نکته اصلی رضایت مندی دو طرف از رابطه می باشد .

متاسفانه برخی از روابط زناشویی به گونه ای می باشد که رضایت مندی دو طرف را به دنبال ندارد و به بیان ساده تر تنها یک طرف از این رابطه لذت می برد و این می تواند دارای دلایل بسیاری باشد که می بایست حتما به آن رسیدگی شود ، زیرا در صورت که این روند ادامه داشته باشد بدون شک باعث ایجاد مشکلات روحی در طرف مقابل خواهد شد .

اصلی ترین دلیل این است که زوجین اطلاعات کاملی درباره ی روابط زناشویی ندارند و نمی دانند نحوه ی درست آن به جه صورتی است که بهترین راه برای آنها استفاده از مشاوره می باشد تا بتوانند با کمک مشاور رابطه خود را بهبود ببخشند.برای مشاوره تلفنی روابط زناشویی کلیک کنید. گروه مالیم می تواند در زمینه های مختلف زناشویی شما عزیزان را یاری کند ، همچنین مشاوران مالیم با ارائه مشاوره جنسی خانم به بانوان عزیز می توانند پاسخ گوی سوالات آنها باشند .

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد