خانه / مشاوره جنسی / مشاوره جنسی تلفنی

مشاوره جنسی تلفنی

مشاوره جنسی تلفنی

مشاوره جنسی تلفنی و مشاوره روابط زناشویی یکی از مهم ترین مشکلاتی که ممکن است در زندگی زناشویی بوجود بیاید مسائل جنسی می باشد و می بایست بسیار مورد توجه زوجین قرار بگیرد. به نوعی می توان غرایز جنسی را یکی از مهم ترین غرایز و نیاز های  هر فرد دانست . متاسفانه امروزه همین مسائل برای افراد چه در زندگی شخصی و چه خانوادگی بسیار مشکل ساز شده است.

معمولا افرادی که دارای مشکلات مشاوره جنسی می باشند به دلیل اینکه نمی توانند مسائل خود را با دیگران در میان بگذارند خود به دنبال  پیدا کردن راه حل برای آن موضوع می باشند که این امر در بسیاری از موارد جوابگو نخواهد بود و فرد نمی تواند به تنهایی مشکل خود را حل کند.

پس از گذشت مدتی که فرد از پیدا کردن راه حل مناسب ناامید می شود،کم کم به باور غلطی دست پیدا می کند که مشکل او دیگر حل شدنی نیست و همین امر باعث ایجاد افسردگی و مشکلات روحی در فرد می باشد.

ابتدا باید به این نکته اشاره شود که برای حل هر مشکلی باید از افرادی راهنمایی گرفته شود که در آن زمینه تجربه و اطلاعات کافی داشته باشند ، به همین دلیل است که دوستان و آشنایان نمی توانند در بسیاری از زمینه ها مشاور خوبی برای فرد باشند و آن ها هم به این دلیل است که اطلاعات کافی در آن زمینه ندارند.

مشاوره روابط زناشویی

نکته ی قابل ذکر دیگر این است که مسائل و مشکلات جنسی را باید بسیار مورد توجه قرار داد زیرا این موارد در صورت تشدید می تواند آثار بسیار مخربی از لحاظ روحی و جسمی بر روی فرد بگذارد.

یکیاز دلایل دیگری که افراد نمی توانند مشکلات خود را با دیگران در میان بگذارند حجب و حیا و به بیان دیگر همان مسئله خجالت کشیدن از بیان این مسائل است.

افرادی که نمی توانند مشکلات خود را به صورت حضوری با پزشکان و مشاوران در میان بگذارند می توانند با استفاده از مشاوره جنسی تلفنی به راحتی با مشاورین تماس گرفته و حتی بدون نیاز به معرفی خود مشکلاتشان را با مشاورین در میان گذاشته و از آنها راهنمایی بگیرند.

مشاوران گروه مالیم با استفاده از تجارب و اطلاعات کاملی که در این زمینه دارند می توانند به خوبی شما را راهنمایی کنند.

درباره ی مشاوران مالیم

2 دیدگاه

  1. خسته نباشید مرسی به خاطر این مطلب مفید

  2. عاشق این وبسایت شدم من.عالی هستید شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد