خانه / مشاوره خدمت سربازی / مشاوره تلفنی معافیت کفالت مادری

مشاوره تلفنی معافیت کفالت مادری

مشاوره تلفنی معافیت کفالت مادری

مشاوره تلفنی معافیت کفالت مادری که معمولا پسران پس از رسیدن به سن قانونی اولین مسئله ای که ذهنشان را مشغول می کند ، خدمت سربازی است و همواره نگران زمان شروع آن می باشند . جوانان همواره نگران رفتن به خدمت سربازی هستند و به نوعی از رفتن به آن ترس دارند . بر خلاف تفکر تمامی جوانان سربازی یکی از دوران های شیرین زندگی فرد خواهد بود.

برای دریافت مشاوره معافیت کفالت سربازی وارد صفحه شوید.

البته این نکته قابل ذکر است که به دلیل اجباری بودن خدمت سربازی هر فرد موظف است در آغاز سن 19 سالگی وضعیت خود را برای خدمت سربازی مشخص نماید . با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک نیروی انتظامی به نوعی خود را برای خدمت سربازی معرفی کند ، در غیر این صورت فرد وارد دوران غیبت شده و جریمه خواهد شد.

البته شروطی هم برای معافیت موقتی و دائمی از خدمت سربازی وجود دارد که هر فردی که دارای این شرایط باشد بایددر زمان مقرر به پیگیری کار خود بپردازد.

یکی از این راه ها معافیت تحصیلی است . یعنی فرد پس از کسب مدرک دیپلم وارد یکی از دانشگاه های دولتی ، آزاد و … شود و به ادامه تحصیل بپردازد.

مشاوره تلفنی نظام وظیفه

در این صورت فرد در دوران تحصیل از خدمت معافت خواهد بود و پس از فراغت از تحصیل می بایست خود را برای انجام خدمت سربازی معرفی نماید.

البته معافیت تحصیلی هم دارای شرایط خاص خود می باشد و فرد باید توجه داشته باشد پس از اتمام هر مقطع تحصیلی تنها مدتی را فرصت دارد که یا در مقطع بالاتر به تحصیل بپردازد و یا خود را برای انجام خدمت معرفی کند در غیر این صورت وارد زمان غیبت خواهد شد.

روش های دیگری نیز برای معافیت وجود دارد مانند : معافیت های پزشکی و کفالت و مشاوره معافیت تحصیلی که هر کدام شرایط خاص خود را دارند.

برای بدست آوردن اطلاعات کامل و دقیق تر می توانید از مشاوره تلفنی خدمت سربازی گروه مالیم استفاده کنید و تمامی سوالات خود را بیان کرده و در کوتاهترین زمان پاسخ خود را دریافت نمایید .

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *