خانه / مشاوره طلاق / مشاوره تلفنی طلاق در مشهد

مشاوره تلفنی طلاق در مشهد

مشاوره تلفنی طلاق در مشهد

مشاوره تلفنی طلاق در مشهد :بهتر است نگاهی به گذشته بیندازیم.چرا در گذشته آمار طلاق بسیار پاین تر از امروز بود.دلیل بالارفتن این آمار چیست؟

در گذشته ازدواج ها دوام بسیاری داشت و طلاق خواستار خیلی کمی پیش می آمد اما امروزه به دلیل عدم سازگاری زن و شوهر و فشار های مالی و حتی کسایی که متعهد به اصول اخلاقی پایبند هستند ممکن است این اتفاق بیوفتند.

آیا میدانید چگونه باید رافتار کنید؟

آیا قبل از ازدواج به مشاوره مراجعه کردید؟

آیا میتوانید از طلاق با همسرتان جلوگیری کنید؟

اینها قسمتی از سوالات در این مورد ممکن است در ذهن شماها پیش آید در صورت تمایل می توانید با  مشاوره طلاق رایگان  مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

مشاوره تلفنی طلاق در مشهد
مشاوره تلفنی طلاق در مشهد

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره طلاق تلفنی با مشاوران مالیم گروه تماس بگیرید.

مشاوره طلاق تلفنی در مشهد

افرادی که زود ازدواج میکنند بیش از دیگران در معرض طلاق با همسر خود قرار میگیرند.شاید ازدواج با هم کلاسی رویا باشد اما ازدواج در سنی که فرد از لحاظ بلوغ عاطفی به در مفهوم ازدواج رسیده ، نشان داده است که دوام ازدواج بیشتر است تا کسانی که زود ازدواج میکنند.

مطلب دیگر در مورد ازدواج تا حدی افزایش می یابد بنابراین ازدواج های دوم و سوم بیشتر موجب طلاق می شود دلیل این که باعث طلاق رابطه ی دوم و سوم میشوند این است صبر نمی کنند و مشکل اینکه در رابطه ی اول چه اتفاقاتی افتاد و باعث جدایی شد را برطرف کنند و بعد بروند سراغ رابطه ی دوم شوند.

ایمان نقش بسیار مهمی در پیش گیری از طلاق را ایفا میکند چرا که مطالعات در مورد این زمینه نشان داده است که آمار طلاق میان زن و شوهرهایی که هر دو افراد مذهبی و دینداری هستند به مراتب کمتر از افراد غیر مذهبی است.علاوه بر این همسرانی که اشتراک دینی مشترکی دارند نسبت به زن و شوهرهایی که عقاید مختلفی دارند بیشتر در کنار هم می مانند. برای اینکه بهتر در زندگیتان عمل کنید و چه برای اولین بار و دومین بار خواستار ازدواج باشید از ما مشاوره ی رایگان دریافت کنید.

برای دریافت راهنمایی های لازم با مشاوره خانواده مالیم گروه از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد