خانه / مشاوره خانواده / مشاوره تلفنی شبانه روزی رایگان

مشاوره تلفنی شبانه روزی رایگان

مشاوره تلفنی شبانه روزی رایگان

مشاوره تلفنی شبانه روزی رایگان بهر حال بسیاری از کودکان بعلت قصور ها ،جهل ها ، غفلت ها و تقصیر ها ی خانواده خود دچار سقوط وانحراف میشوند،با اینکه میتوانند افراد سالم و شریف باشند کسانی خواهند شد کژخو،چاپلوس،فاسد و تبهکار ،سرکش و بی بند وبار ، بدونه پایبندی به ضوابط و مقررات جامعه ودر کل مزاحم مردم است.

تدابیر تربیتی در مواردی لغزش و انحراف کودکان و مخصوصآ نو جوانان و نو با لغان مربوط به نوع انضباط ، شیوه تربیت،و تدابیری است که والدین در راه سازندگی و تربیت فرزندان آن را به کار میبرند.

مشاوره تلفنی شبانه روزی

اعمال خشونت ها ، فرار و ولگردی ها فتن دادن به مفاسد و آلودگی ها ،خرابکاری ها و شرارت های کودکان و نو جوانان تا حدود زیادی مربوط است به نوع تدابیری که والدین کودک در محیط خانواده اعمال مینمایند.

در خانواده ای که پدران و مادران از وظیفه تربیتی خود شانه خالی کرده اند ،در محیطی که درگیری با کودک و نزاع و شرمنده کردن او بعنوان امری عادی وجود دارد ،در محیطی که بجای مهر قهر است وبجای محبت متعادل و متوازن کمبود محبّت دیا عدم تعادل وتوازن است چه انتظاری از کودک میتوان داشت.

این خطاست که والدین تقصیر بزهکاری یا دشواری رفتار فرزندان خود را تنها به حساب شرارت شان گذذاردهویا دیگران را در این  رابطه مقصر بدانند.

به نظر ما ضروری است بیشاز هر کس خود را به محاکمه بکشند و سوء رفتار و یا بی برنامگی خود را در تربیت کودک عامل مؤثر ذکر نمایند.آری،از نظر ما محیط خانواده میتواند بهترین و یا بد ترین محیط باشد هم زمینه ساز باشد هم عامل انحطاط.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد