خانه / مشاوره خانواده / مشاوره تلفنی رایگان زنان و زایمان

مشاوره تلفنی رایگان زنان و زایمان

مشاوره تلفنی رایگان زنان و زایمان

مشاوره تلفنی رایگان زنان و زایمان و اینکه با این حساب خانواده می تواند زمینه ساز جرم و بزهکاری کودکان باشد.امروزه دانشمندان محققی چون کوهن معتقدند توسعه روزافزون جرم در خانواده و بزهکاری نوجوانان در امریکا نتیحهتحولی است که در خانواده امریکایی پدید آمده است.

برای دریافت مشاوره خانواده تلفنی  با ما تماس بگیرید.

جرم شناسان از عوامل اجتماعی جرم ،محیط خانواده را مهم ذکر می کنند اگر چه مدرسه ،کوچه،خیابان ، سینما و نظایر آن هم در چرم سازی نقشی مهم و فوق العاده دارند.

این امر بدان خاطر است که تماس و ارتباط محیطی کودک با خانواده بیش از دیگر محیط ها و نقش آن در تکوین شخصیت طفل و شکل دادن رفتار از دیگرموارد زیادتر است .

مشاوره پزشکی زنان تلفنی شبانه روزی

امروزه در سطح دانشمندان و صاحب نظران سما کسی را نمی شناسید که از نقش و اهمیت خانواده غافل باشد و یا اثر آن را در انحراف کودکان و نو جوانان انکار کند.

البته نوع جرا ئم اطفا ل و نو جوانان از جرائم  بزر گسالان  و مجرمان می بینند برای آنها درسی است و خانواده نا بسامان خود زمینه ساز جرم و انحراف است.اگر کودکی در چنین خانواده ای امروز سر از جرم در نیا ورد نباید  بذان خرسند و شادمان بود زیرا او تا پایان عمر فرصت ارتکاب جرم را دارد !

درزمینه سازی شرافت یا انحراف کودکان عوامل بسیاری دخالت دارند که ذکر همه آنها در این فصل امکان پذیر نیست.

ما در طی فصول دیگر از تا ثیر خانواده در زمینه جرم و انحراف مبا حثی را به تفصیل عرضه خواهیم داشت ولی در این فسمت به ذکر کلیاتی از عوامل مؤثر در سللا مت یا نا بهنجاری آنها بحث به میان خواهیم آورد.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد