خانه / مشاوره خانواده / مشاوره تلفنی رایگان در کرج

مشاوره تلفنی رایگان در کرج

مشاوره تلفنی رایگان در کرج

مشاوره تلفنی رایگان در کرج برعکس اگر تصور کنند دیدگاه آنها را درک نکرده اید و به حرفهایشان گوش نداده اید به هیچیک از حرفهای شما توجه نمی کنند.

برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

شماره تماس 

  43 52 907 909

تماس فقط با تلفن ثابت

به عبارت دیگر، بچه ها نمی خواهند پیش از آنکه دهان باز کنند و چیزی بگویند به صحبتها و نصیحنهای شما که از نظر آنان بی ارتباط با موضوع است. گوش دهند.

آنها می خواهند که پاسخ شما را به دیدگاه و نقطه نظرات خودشان بشنونده پیامدها و نتیجه پاسخ ندادن به گفته های آنها،  با اگر بخواهیم دقیق تر بگوییم، نیازهای آنها، ناکامی، خشم و عصبانیت، رنجش و گسستگی خواهد بود. داد زدن و به هم کوبیدن درها یا سکوت اختیار کردن، نشانه های خوبی هستند که نشان می دهند در ارتباط با فرزندانتان، راه را به اشتباه رفته اید.

اما خوشبختانه، نیاز انسان به اینکه کسی حرفهایش را گوش دهد.

مشاوره تلفنی رایگان در کرج انلاین

آنقدر قوی است که به محض براورده شدن امکان تجديد رابطه را فراهم می آورد.

پاگر رابطه شما با فرزندتان گسسته شده، هنوز خیلی دیر شده است و می توانید با گوش دادن به حرفهای او، و پاسخ دادن به نیازهایش ارتباطتان را تجدید کنید.

سعی کنید واقعا به حرفهای لو گوش دهید و برخوردی توام با متانت و احترام با او و نقطه نظراتش داشته باشید. خاموش کردن تلویزیون متوقف کردن سایر فعالیتها توجه کامل به کودک به او می فهماند که چقدر برایش ارزش و اهمیت قائلید.

برای دریافت مشاوره خانواده با ما تماس بگیرید.

شماره تماس 

  43 52 907 909

تماس فقط با تلفن ثابت

کودکان تفاوت بین صداقت و تظاهر را به خوبی درک می کنند.

این شما هستید که باید رابطه ای محبت آمیز و پذیرا با فرزندتان برقرار کنید و نباید از او انتظار داشته باشید که در انجام این کار به شما کمک کند، ممکن است کودک در ابتدا به تلاش های شما به دیده شک و تردید بنگرد.

اما شما باید صبور باشید و در این راه پشتکار نشان دهید. اینکه شما نگرشی تازه و پذیرا اتخاذ کنید، به تنهایی کفایت نمی کند.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد