خانه / مشاوره خانواده / مشاوره تلفنی رایگان در مشهد

مشاوره تلفنی رایگان در مشهد

مشاوره تلفنی رایگان در مشهد

مشاوره تلفنی رایگان در مشهد و اینکه واقعا از این بابت که باعث خرابی برنامه هایمان شدم، متأسفم به او حق میدهم که به تنهایی و بدون من به مسابقه برود.

برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

شماره تماس   43 52 907 909

تماس فقط با تلفن ثابت

مرکز مشاوره خانواده مالیم گروه در مشهد اما او که اشک در چشمانش حلقه زده بود(چیزی که از فرد سرسختی مثل جان بعید بود) به من نگاه کرد و گفت: ای کاش والدين من هم اینقدر نگرانم بودند و به من اجازه نمی دادند از خانه بیرون بروم. برای آنها مهم نیست که من یک راست به ته دره بروم.

متوجه شدم که هر چند جان از والدینش اجازه گرفته بود که به مسابقه برود،مشاوره تلفنی خانواده در مشهد اما چیزی که واقعا بدان نیاز داشت، ، این بود که والدينش محدودیتهایی برای او قائل شوند و بر کارهای او نظارت داشته باشند.

کودکان باید احساس کنند که در چارچوب حدودی که شما در خانواده وضع کرده اید، تا حدودی از قدرت و نفوذ برخوردارند. در واقع آنها نمی خواهند همه چیز به میل آنها باشد،مراکز مشاوره خانواده در مشهد بلکه فقط می خواهند احساس کنند که قدرت تأثیرگذاری دارند و گاهی می توانند به میل خودشان رفتار کنند.

مشاوره تلفنی رایگان در مشهد آنلاین

بهترین شیوه برای ایجاد این احساس آن است که کاملا به آنها توجه داشته باشید و أنان سعی دارند به شما بفهمانند، که به آنها اهمیت دهید. باز هم می بینیم که گوش دادن، گوش دادن واقعی، کلید حل معما است.

اگر اطمینان حاصل کنید که کودکان احساس می کنند شما به حرفهای آنها گوش می دهید، می توانید اطمینان داشته باشید که آنها نیز به حرفهای شما گوش می دهند.

برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

شماره تماس   43 52 907 909

تماس فقط با تلفن ثابت

بطور خلاصه باید گفت برای آنکه به حرفهای شما گوش دهند، باید به حرفهای آنها گوش دهید.

مشاوره خانواده رایگان در مشهد به حرفهای والدینشان گوش نمیدهند مگر آن که احساس کند والدینشان به حرفهای آنها گوش می دهند و نگرانی ها و نیازهایشان را درک می کنند در واقع باید گفت که اگر فرزندان شما معتقد باشند دیدگاه آن ها را درک کرده اید.

چون به حرفهایشان گوش داده اید آنگاه هر پاسخی که بدهید کاملا مورد توجه آنها خواهد بود، چون آن را در ارتباط مستقیم با پیام خود تلقی می کنند.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد