خانه / مشاوره خانواده / مشاوره تلفنی رایگان خانواده

مشاوره تلفنی رایگان خانواده

مشاوره تلفنی رایگان خانواده

مشاوره تلفنی رایگان خانواده از هم گسیستگی خانواده : تحقیقات در باره کودکان و نوجوانان بزهکار نشان میدهد که غالب آنان از خا نواده های متلاشی و از گسسته بوده اند .مثلا شی واز هم گسستگی پیوند خانواده بر اساس آمار در مناطق مختلف جهان 30 تا 80در صد مجرمیت های است.

برای دریافت مشاوره تلفنی خانواده به صورت رایگان با ما تماس بگیرید.

اطفال را سبب شده است .تحقیقات دیگر نشان داده است بسیاری از آ نها که در سنین جوانی و حتی میانسالی مرتکب لغزش و انحراف شده اند از کسانی بوده اند که در دوران کودکی بخشی از عمر خود را در خانواده های از هم گسسته گذرانده اند .

آری، بر اساس پژوهشها ،بهنگامی که خانواده از هم بپا شد استعداد جرم در افراد پدید آمده و ملکات و فضائل بر باد خواهند رفت ویا زمانی که خانواده در شرف زوال و ویرانی باشد تکلیف کودک و آینده او تقریبآ از همین هنگام معلوم خواهد شد .

مرکز مشاوره تلفنی خانواده رایگان

قصور ها و تقصیر ها : تحقیقات کولی ، جامعه شناس معروف غربی نشان داده است که 24% از بزهکاری های کودکان ثمره تربیت غلط و بسیار خشن و یا بسیار ملا یم والدین است.

این مسآله ای است که ممکن است والدین نسبت به آن آگاه نبوده و با اتخاذ چنان شیوه ای تصور کنند دارند به کودک خدمت میکنند .اکثر محرومیت ها در اثر قصور خانواده به وجود می آید ولی این سخن بدان معنی نیست که پدران و مادران مقصر نیستند .

گاهی آنان مقصّرند ازآن بابت که کودکان را قربانی هوشمندی ها ، غرور ها،و خود خواهی ها و لجبازی های خود میخواهد وتنها برای اینکه خواسته وادعای آنان راست درآید تن به هر عمل مفسده آموزی می دهند.

غفلت و جهالت والدین یک مسأ له است و تقصیر و کوتاه آمدن عمدی آن ها مسأ له ای دیگر .اگر در مورد اول عفو و گذ شت خدائی را منتظر باشیم برای مورد دوم دلیل امیدی روشن نخواهیم داشت .

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد