خانه / مشاوره خدمت سربازی / مشاوره تلفنی خدمت سربازی

مشاوره تلفنی خدمت سربازی

مشاوره تلفنی خدمت سربازی

مشاوره تلفنی خدمت سربازی :خدمت مقدس سربازی برای تمام پسرانی که به دوره مشمولی خدمت میرسند واجب است.خدمت سربازی در طی این چند ساله مدت 21 ماه است اما در قوانینی که از سوی ستاد کل نیروهای مسلح ابلاغ می شود تبصره هایی برای کسری خدمت، امریه سربازی و معافیت وجود دارد.هر کدام از این سه دسته بندی ها زیر شاخه هایی دارنددکه در دستور قوانین ابلاغیه وجود دارد.

برای اطلاع از جدید ترین اخبار کسری و معافیت سربازی با مشاوره مالیم گروه تماس بگیرید

شما عزیزان برای اطلاع دقیق از قوانین معافیت کسری خدمت می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس بگیرید

موارد قوانین خدمت سربازی

تبصره معافیت کسری خدمت شامل بند هایی می شود که ممکن است مشمولان اطلاع دقیقی از ان نداشته باشند.معافیت از طریقه سابقه حضور در جبه برای مشمولان در قانون فعلی 30 ماه حضور در جبهه است اما در قوانین جدید به ازای هر یک ماه حضور در جبه فرزندان ایثارگر 1 ماه کسری میگیرند.این قوانینی که کصوب شده شامل تبصره ها و بند هایی است که هنوز از سوی ستاد کل نیروی مسلح ابلاغیه رسمی ارسال نشده.شما عزیزان برای اطلاع دقیق از مشوره کسری خدمت و اخبار جدید کسری خدمت با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

معافیت تحصیلی خدمت سربازی

همچنین مشمولان عزیز می توانند برای امریه سربازی ، خرید خدمت ، معافیت پزشکی و بند های آن از مشاوره کسری خدمت مالیم گروه استفاده کنید.

در مورد معافیت تحصیلی باید خدمت دانش آموزان و دانشجویان عزیز عرض کنیم که تا یک سال بعد از پایان هر مقطع تحصیلی زمان دارند تا در مقطع دجدید تحصیلی ثبت نام کنند در غیر این صورت مشمول خدمت می شوند و باید دفترچه سربازی را تکمیل و ارسال کنند.همچنین شما عزیزان می توانید از نحوه ی ممعافیت تحصیلی ، کسری خدمت ، امریه سربازی در اداره جات ، معافیت پزشکی ، و تمام مسائل مربوط به سربازی با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

6 دیدگاه

  1. سلام شرایط سال 96 اجرا شده است؟

  2. این قانون جدید خدمت از سوی نظام وظیفه اجرا شده است ؟

  3. سجاد یغمائیان مهابادی

    با سلام
    ممنون میشم اگر آدرس سایت ثبت نام و تبصره های مربوط به کسری خدمت جدید(به ازای یک ماه جبهه ی پدر،یک ماه کسری)را بهم معرفی نمائید.

  4. باسلام .احتراما”اینجانب دارای ۲۱ماه خدمت سربازی در منطقه عملیاتی شمال غرب (خط مقدم درگیری باعراق)هستم ودرحال حاضر فرزندپسرم ۲۲سال سن دارد .لذامیخواهم از قوانین جدید بخشودگی خدمت سربازی به لحاظ۲۱ماه حضور در جبهه برای فرزندم اطلاع رسانی شوم با تشکر

  5. تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت ها هستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد