خانه / مشاوره خانواده / مشاوره تلفنی خانواده در شهررضا اصفهان

مشاوره تلفنی خانواده در شهررضا اصفهان

مشاوره تلفنی خانواده در شهررضا اصفهان

مشاوره تلفنی خانواده در شهررضا اصفهان تمامی این توصیه ها به شما کمک می کنند تا با فرزندتان ارتباط برقرار کنید چون به او نشان می دهند.

برای دریافت مشاوره خانواده با ما تماس بگیرید.

شماره تماس 

  43 52 907 909

تماس فقط با تلفن ثابت

مراکز مشاوره خانواده رایگان در اصفهان که شما احساساتش را درک می کنیدو می پذیرید و با او همدلی می کنید؛ همدلی خوصیتی است که یا شما دارید و یا میتوانید کسب کنید و باعث می شود فرزندانتان بهتر بتوانند با شما ارتباط برقرار کند و شما نیز بهتر بتوانید با او ارتباط برقرار کنید.

همدلی یک ویژگی شخصیتی و نشان دهنده پختگی، مهربانی و عدم خودخواهی فرد است. همدلی با هم دردی فرق می کند و اصلا به معنای موافقت شما با دیدگاه یا نقطه نظر فرزندتان نیست.

مشاوره خانواده اصفهان همدردی، هیجانی است که وقتی بروز می کند که فرد چیزی می شنود که از بابت آن احساس ترحم و دلسوزی می نماید.

مشاوره تلفنی خانواده در شهررضا اصفهان همدلی به معنای آن است که فرد خودش را به جای دیگران بگذارد و تلاش کند احساسات آن ها را درک نماید.

تمایل به همدلی با کودکان و درک کردن احساسات آن ها، به ویژه در مواقعی که احساس تنهایی، ناکامی و سوء تفاهم می کنند.

مشاوره تلفنی خانواده در شهررضا اصفهان رایگان

هدیه ی ارزنده ای از سوی والدین به آن ها است و باعث می شود که آن ها بیشتر احساس امنیت کنند.

مشاوره خانواده در اصفهان همدلی به معنای توجه به تجربه فرد از موقعیت موجود است. شیوه ایست برای پذیرش و تایید احساسات دیگران. همدلی کردن شما برای کودکان بسیار مهم است.

چون به آن ها می فهماند که ارزشمندند و شما برای تجارب و احساساتشان اهمیت قائلید.

مشاوره تلفنی رایگان در اصفهان وجود چنین ارتباطی بین شما و فرزندتان او را ترغیب می کند تا بدون ترس از قضاوت شما صحبت کند و احساستش را در میان بگذارد.

اینکه خودتان را به جهی فرزندتان بگذارید، برای شما نیز فایده دارد. اگر بتوانید هیجانات او را درک کنید، می توانید به نیاز هایش پی ببرید و اگر آن نیاز ها را برآورده کنید، رابطه او با شما تقویت خواهد شد.

همدلی با هیجان زده شدن نیز متفاوت است. چون نیازمند تفکر تعمق و خویشتن داری است. همدلی مستلزم موافقت با رفتار کودک یا تایید انتخاب ها و تصمیم گیری های او نیست.

گاهی بعد از آن که کودک فهمید، شما دلایل او را درک می کنید. لازم است با رفتارهایش مخالفت یا حتی تنبیهش کنید.

مشاوره طلاق در اصفهان

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد