خانه / مشاوره خانواده / مشاوره تلفنی خانواده در البرز

مشاوره تلفنی خانواده در البرز

مشاوره تلفنی خانواده در البرز

مشاوره تلفنی خانواده در البرز :امروزه مشاوره خانواده می تواند نقش مهمی در حفظ سلامت روح . ذهن خانواده داشته باشد.خوشبختانه امروزه مردم ما به اهمیت مشاوره پی برده اند و می دانند برای حل مشکلات خود و رفتن به سمت موفقیت و پیشرفت باید با یک مشاوره خوب صحبت کنند.

اما بسیاری از مردم ما از مراجعه حضوری به هر علتی خود داری می کنند و تمایل بر  مشاوره غیر حضوری را دارند.این دسته از عزیزان می توانند با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس گرفته و راهنمایی های لازم در مورد مشکل و سوال خود را دریافت کنند.

در زندگی چه دوره ها و وقایع سختی را پشت سر گذاشته اید؟ هر گونه صدمه ی روحی بزرگی که تحمل کرده اید زیان های بزرگ یاس و نا امیدی و آزمایش های سخت زندگی را روی کاغذ قید کنید شرح دوره های تنش و اضطراب و ناتوانی و استیصال و تنهایی را نیز روی کاغذ بیاورید.

برای ارتباط با مشاوره خانواده در کرج با مشاوران مالیم گروه تماس بگیرید.

مشاوره خانواده غیر حضوری در کرج

همچنین آسیب ها و شوک های روانی عمیقی که در ایام کودکی و جوانی متحمل شه اید از جمله روابط زیانبار اتفاقات دردناک و نحقیرر آمیز و رنج های جنسی و جسمی احتمال پیشین را در این فهرست بنویسید.

2.چگونه این مصایب را پشت سر گذاشتید  آثار آن ها بر شما کدام اند.

3.چگونه نیروی لازم بای بهبود خود را به به دست آورید و آن ناملایمات و ناکامی ها را از میان برداشتید و خود را بازسازی کردید؟

4.چگونه خود را برای احتراز از تکرار آن وقایع و محافظت در برابر آن ها آماده کردید؟

5.این صدمات و روش های مقابله و احتراز از آن ها چه تاثیری روی ازدواج شما داشته است؟کدام یک از آن اتفاقات را مایل هستید که همسرتان بداند و درک کند؟

برای دریافت پاسخ ایین سوالات و بکار گیری نکات مشوره ای در زندگی خود می توانید با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی خانواده در البرز

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد