خانه / اخبار / مشاوره تلفنی ازدواج و خانواده

مشاوره تلفنی ازدواج و خانواده

مشاوره تلفنی ازدواج و خانواده

مشاوره تلفنی ازدواج و خانواده و اینکه پسنداز و نگه داری خوب از پول بعد از ازدواج به به طور قطع یک روشی مورد نیاز است برای پسنداز کردن است که الان برایتان بازگو می کنیم و روش های ساده برای تشخیص این که چه مقدار و روی چه اقلامی رو باید هزینه کنیم و در بعضی از آن ها باید صرفه جویی کنیم یا کم ترش کنیم .باید به خاطر سپرت.

یک مسِله ی دیگر که باید رعایت شود باید هر دو مانند یک تیم روی بحث مالی کار کنید و نیاز ها و رویا های خود را به یک دیگر منعکس کنید تا طرح مشترکی را در بین یک دیگر داشته باشید بودجه ای را طرح نکنید که یکی از طرفین در « قربانی شود زیرا به رنجش و نفرت منتهی خواهد شد باید در موضع خود نسبت به موضوع هایی که قابل مذاکره اند قاطع باشید.

مشاوره ازدواج و براورد هزینه

هزینه های جاری خود را فهرست کنید

روی یک کاغذ بنوسید پول خود را در ماه قبل و شیش ماه قبل بسته به ارتباط آن موفقیت فعلی خو صرف چه اقلامی کرده ایم.

این کار از روی فاکتورها و. ته چک ها و صورت حساب های کارت اعتباری ممکن است هزینه ها شامل غذا قسط خانه یا اجاره هزینه ی مسافرت و مالیات و دکوراسیون و هزینه ی تعمیر و نگه داری آب و برق گاز و تلفن اینترنت نظافت خشکشویی ملزومات البسع بنزین و مکانیکی و سلمانی بیمه ها عوارض و جریمه هایی که در اتوبان یا خیابان یا هرجای دیگر شده اید و تفریحات و سینما و کنسرت و حق عضویت هدایا خیریه و بهره ی وام ها و …… میتوان باشد.

1.هزینه هایی که در فهرست خود برای شادی و رضایت خود ضروری تشخیص می دهید علامت بزنید

2.با دقت به در آمد ها و دارایی های خود نگاه کنید حال بودجه ای را تنظیم کنید که به شما امکان اداره ی هزینه های روزمره تان را در چارچوب نیازهای تان بدهد

3.طرحی برای پرداخت صورت حساب ها به طور منظم تهیه کنید و مشخص کنید چه کسی چک ها را بنویسد

4.فهرستی از طرح های خود را با همسرتان مطرح کنید و بکوشید تا به رویکرد مشترکی دست یابید هر چند ماه یک بار در صورت نیاز در طرح های خود تجدید نظر کنید تا از کفایت آن اطمینان پیدا کنید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد