خانه / مشاوره خانواده / مشاوره تلفنی ازدواج در کردستان

مشاوره تلفنی ازدواج در کردستان

مشاوره تلفنی ازدواج در کردستان

مشاوره تلفنی ازدواج در کردستان متاسفانه امروزه بسیاری از ازدواج ها کور کورانه و عجولانه باعث ایجاد مشکلات بعد از ازدواج می شود.اما پیش از ازدواج باید بدانیم هدفمان از ازدواج چیست ؟

آیا امادگی ازدواج کردن و پذیرفتن مسئولیت زندگی را داریم ؟

آیا می توانیم وظایف همسری خود را به خوبی انجام دهیم؟

مطمئن هستیم که ملاک هایمان برای انتخاب همسر درست است ؟

برای ارتباط با مشاوره تلفنی ازدواج از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید.

بسیاری از سوالات در سن جوانی برای ازدواج و انتخاب همسر وجود دارد که باعث سردرگمی ها می شود و در نهایت یا جوان از ازدواج منصرف میشود و یا انتخابی اشتباه را انجام می دهد.

مرکز مشاوره تلفنی ازدواج در کردستان

برای ازدواج و شروع زندگی مشترک زمانی که طرف مقابلتان را پیدا کردید ، هم به خودتان هم به طرف مقابل زمان بدهید تا بخوبی در مورد مسائل مربوط به ازدواج و مسائل شخصی در مورد خودتان بیشتر توجه و فکر کنید.

زمان آشنایی قبل از ازدواج نه زیاد کم و نه زیاد طولانی باشد.در یه حدی باشد تنا به طور کامل در خصوص تمامی مسائل همیدیگر را بشناسید و خلق و خوی یکدیگر آشنا شوید.

پیش از ازدواج مسئله ای را مجهول باقی نگذارید و از مطرح کردن عقاید و خواسته های خود از زندگی مشتر و همسر آینده خود خجالت نکشید.بهتر است پیش از ازدواج با مشاوره قبل ازدواج صحبت کرده تا دیدتان نسبت به واقعیت های ازدواج و زندگی مشترک باز تر شود تا زندگی زناشویی موفقی را داشته باشید.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره های لازم در زمینه ازدواج مسائل مربوط به ازدواج و شروع زندگی زناشویی و نکات مهم مشاوره پیش از ازدواج و بعد از ازدواج با مشاورین مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

برای ارتباط با مشاوره تلفنی ازدواج از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد