خانه / مشاوره جنسی / مشاوره تلفنی اختلافات زناشويي

مشاوره تلفنی اختلافات زناشويي

مشاوره تلفنی اختلافات زناشويي

مشاوره تلفنی اختلافات زناشويي :مشاوره اختلافات زناشویی یکی از حوزه های فعالیت مشاوره خانواده مالیم گروه می باشد.در این نوشته سعی داریم به بررسی و تحلیل اختلافات زناشویی و مشکلات بین زوجین بپردازیم.

مشکلات و درگیری بین زوجین سبب خروج شادی و نشاط از زندگی می شود و اگر دارای فرزند باشند این مسئله تاثیر بدی بر روحیه فرزند می گذارد.ما به شما توصیه می کنیم در زمان بروز مشکل و اختلاف زناشویی به منظور جلوگیری از رشد آن به یک مشاوره خانواده و زناشویی متخصص مراجعه کنید.

وجود مشکل میان زوجین جزء جدانشدنی زندگی مشترک می باشد که به فراخور زمان دچار تغییر می شود.باید این نکته را بدانید که برای حل این مشکلات باید هرچه زودتر اقدام کنید و سهل انگاری و فراموش کردن آن بدترین نوع برخورد است و بهترین راه حل در این زمینه  مشاوره مشکلات زناشویی است.

نکات مهم در بهبود روابط زناشویی

هوش عاطفی

هوش عاطفی موضوع جدیدی است که به عنوان یکی از فاکتورهای مهم در ایجاد مشکلات ارتباطی میان زوجین مطرح شده است.

طبق نظر روان شناسان هم سانی هوش عاطفی در کنار همسانی سایر عوامل نظیر همسانی عقاید باعث به وجود آمدن تفاهم و درک احساسات همسر می شود.

برای حل اختلافات زناشویی با  مشاوره خانواده تلفنی  مالیم گروه تماس برقرار کنید.

اختلافات زناشویی

آمار نشان می دهد اختلافات زناشویی معمولا در سال های اولیه زندگی مشترک و همچنین سال های اولیه دهه دوم زندگی مشترک رخ می دهد.

علت ایجاد اختلاف در سال های اولیه زندگی مشترک این است که زوجین شناخت کافی از هم ندارند.اگر بتوانند با مهارت و آگاهی کامل این مشکلات را حل کنند بخش اعظمی از مسائل خود را حل کرده اند.

علت اختلاف زناشویی در سال های پایانی دهه اول زندگی مشترک این است که روابط و احساسات شکل دیگری پیدا کرده اند و باید عشق اولیه مجددا بازیابی شود.

گاهی اوقات دعوای شدید زن وشوهر باید با اعمال صبوری و هوشیاری کنترل شود.هرگز در زمان دعوا و تنش مسائل بنیادی و اساسی را بیان نکنید.

راه حل اختلافات زناشویی

در اکثر موارد راه حل اختلاف زناشویی با حضور شخص سوم آغاز می شود که این حضور هم می تواند جنبه مثبت داشته باشد و هم منفی.درصورتیکه شخص سوم متخصص و یک مشاور آگاه باشد می تواند بعد از بررسی ،راه حل اساسی ارائه دهد.اگر شخص سوم متخصص نباشد حضور او بسیار خطرناک است.

برای کسب راه حل اختلاف زناشویی ومشاوره روابط زناشویی با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

 

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *