خانه / مشاوره روانشناسی / مشاوره تلفني استرس

مشاوره تلفني استرس

مشاوره تلفني استرس

مشاوره تلفني استرس مشاوره تلفنی استرس راه ارتباطی است برای کسانی که فرصت یا شرایط لازم برای مراجعه حضوری نزد مشاوره مربوطه را ندارند.

اگر به اطراف خود نگاهی دقیق بیاندازیم متوجه می شویم اکثر افراد دچار استرس و تنش های فکری هستند.گاهی فکرکردن های زیاد و خیال پردازی های مکرر سبب بروز استرس درون فرد می شود.

برای مشاهده مقاله مشاوره روانشناسی کلیک کنید

شخصیت ذاتی بعضی افراد به این شکل است که اگر همیشه به آینده فکر کنند دچار نوعی تنش و استرس فکری می شوند.این افراد با هدف برنامه ریزی برای آینده خود دائما در حال فکر کردن هستند ولی غافل از اینکه اگر اختلالی در آن ایجاد شود و توانایی حل آن را نداشته باشند به نوعی دچار استرس شدید می شوند.

در این زمان بهتر است که به صورت حضوری به یک روانشناس مراجعه کنید ولی اگر شرایط مورد نظر شما فراهم نبود می توانید از خدمات مشاوره تلفنی استرس بهره مند شوید.

تعدادی موسسات مشاوره خانواده در سطح کشور علی الخصوص در سطح تهران فعالیت می کنند که از متخصصان و روانشناسان زبده ای در بحث حل استرس بهره می گیرند.

مشاوره تلفني استرس خوب

این موسسات با برگزاری همایش ها و سمینارهایی در این زمینه،استرس مازاد و بی دلیل را طی برگزاری جلسات زیاد به شکل کاملا اصولی حل می کنند.

مشاوره تلفنی استرس دارای مزایای است که به بیان و بررسی هریک از آن ها می پردازیم و نکات مهم کاهش استرس را ارائه می دهیم

کسانی که به دلیل حضور در موقعیت جغرافیایی خاص از دسترسی به مشاوره کاهش استرس و متخصصان بحث حل استرس محروم اند می توانند با برقراری تماس به خدمات مشاوره ای دسترسی پیدا کنند.

گاهی اوقات شخص از بیان مشکلات خود نزد فرد دیگر معذب است و ترجبح می دهد به صورت غیرحضوری با او ارتباط برقرار کند.

برقراری ارتباط تلفنی این امکان را به شما می دهد تا بدون معطلی با مشاور مربوطه ارتباط برقرار کنید

مشاوره تلفنی استرس این امکان را برای شما فراهم می کند تا بدون صرف بیهوده وقت برای رفت و آمد از خدمات مشاوره ای بهره مند شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سریعترین راه کاهش استرس به صورت تلفنی فقط از طریق تلفن ثابت با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار نمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد