خانه / مشاوره خانواده / مشاوره ترک اعتیاد

مشاوره ترک اعتیاد

مشاوره ترک اعتیاد

مشاوره ترک اعتیاد :در تعریف اعتیاد می توان به طور خلاصه اشاره کرد که ،اعتیاد وابسته شدن یک انسان از نظر ذهنی ،جسمی و عصبی به مواد مخدر است.مواد مخدر از زمان گذشته تا حال و حتی در آینده نیز وجود دارد.مواد مخدر در گذشته با اعتیاد های زمان حال تفاوت بسیاری دارد.

در گذشته مواد مخدر بیشتر در مصرفه تریاک استفاده می شد.اما در زمان حال بسیاری از موتد مخدر های صنعتی به شکل پودر ، قرص و شکل های دیگر در دست جوانان وجود دارد. و بسیاری از جوانان و نوجوانان نا خواسته به درد این بیماری دچار شده اند.

مشاوره ترک مصرف مواد مخدر

مشاوره ترک اعتیاد شیشه :بسیاری از خانواده ها علائمی در فرزندان خود مشاهده می کنند که به این نتیجه می رسند که فرزند و یا همسرشان دچار اعتیاد شده است اما احساس می کنند کاری از آن ها ساخته نیست.بهترین کار که در ابتدا می توانید انجام دهید مشورت کردن و راهنمایی گرفتن از یک مشاور است.شما می توانید با مشاوره ترک اعتیاد مالیم گروه تماس بگیرید و مشاوره های لازم در این زمینه را دریافت کنید.برای مشاوره ترک اعتیاد شیشه می توانید با مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

اعتیاد یک نوع بیماری است که بسیاری از افراد از رو کنجکاوی به آن روی می آورند و بعضی ها هم از توهمات آن برای بار های اول لذت خمی برند و ت چشم باز میکنند متوجه می شوند که به دام آن گرفتار شده اند.مواد های مخدر در شکل های مختلف مانند کراک ، شیشه و… انسان را هم از لحاظ ذهنی و هم از لحاظ جسمی دچار درگیری های زیادی میکند.

علائم ناشی از مصرف مواد مخدر

متاسفانه مصرف مواد های صنعتی  مخدر در کشور ما به چشم ئمی آید و سالانه خیلی از جوانان ما را در گیر خود می کند.حتی خیلی از جوانان در دام فروشنده های عمده مواد مخدر گیر میکنند و خود نیز دست به فروش و توضیع به صورت جزئی در بازار می زنند.

امروزه مواد مخدر صنعتی خیلی بیشتر از مواد مخدر سنتی در دست جوانان و مردم دیده می شود.مواد مخدر سنتی که از قدیم بوده با مواد مخدر صنعتی که ضررهای بسیار بیشتری دارد باهم تفاوت زیادی دارند.

مواد مخدر سنتی مانند تریاک،هروئین و …در مدت زمان کوتاهی فرد را از نظر جسمانی دچار تغیراتی می کنندبرای مثال کسی ک از مواد مخدر سنتی استفاده میکند خیلی سریع دچار لاغری می شود ، لب ها کبود می شود،فرد دچار خمیدگی قامت می شود، رنگ پوست تیره می شود و عوامل ظاهری دیگر

اما مواد صنعتی مانند کریستال ، کراک علی رغم اینکه علائم جسمی دارد در ذهن و مغز فرد تاثیر می گذارد و فرد را دچار توهمات و اختلالات رفتاری می کند و این عوامل هم برای فرد و هم برای اطرافیان بسیار پر خطر است.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *