خانه / مشاور کودک / مشاوره تربیت کودک 5 ساله

مشاوره تربیت کودک 5 ساله

مشاوره تربیت کودک 5 ساله

مشاوره تربیت کودک 5 ساله از نظر جسمی و فیزیکی کودک پنج ساله نسبت به سال قبل رشد بیشتری داشته است، کودک کارهایی که در 4 سال را انجام نداده را انجام می دهد

برای مثال:با دقت بیشتری به توپ ضربه میزند و ورزش می کند، در این سن کودک با دقت بیشتری نسبت به قبل فعالیت های جسمی خود را انجام می دهد.

 در این دوره بازی های پر جنب و جوش برای کودک ضروری است ، ممکن است جنب و جوش رزیاد باعث ناراحتی والدین شود و فکر کنند فرزندشان بیش از حد شیطنت دارد و ممکن است دچار مشکل شود اما بازی های پر انرژی در این دوره باعث سلامت جسمی و تناسب فیزیکی و استحکام استخوان بدن می شود.

تربیت کودکان در پنج سالگی

تمام فعالیت های که باعث پیشرفت در یادگیری مهارت ها برای کودک شود بسیار روند رشد ذهنی و جسمی او تاثیر گذار است.اسباب بازی ها ، سازه های کودکانه ، پازل ها ، بازی های تخته ای می تواند بسیار موثر باند.

هنگامی که کودک در سن پایین تر مهارت های بستن بند کفش،باز و بسته کردن دکمه و زیپ را یاد بگیرد و نم نم بر آن مساط شود، زمان شروع مدرسه می تواند قبل رفتن به مدرسه لباس هایش را خودش بپوشد و او یاد میگیرد که به مرور زمان باید کار های شخصی خود را خودش انجام بدهد.

وقتی کودک در کارهای هنری کودکانه مهرت های لازم را کسب می کند ذهنش نسبت به ایده های جدید نسبت به سنش فعال تر می شود و به بالا رفتن ضریب هوشی کمک می کند.

موارد مربوط به تربیت کودک و سلامت جسم و روان کودک در این سن بسیار جامع است.

برای دریافت مشاوره تربیت کودک و مشاوره خانواده می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد