خانه / مشاوره خانواده / مشاوره بی حجابی همسر

مشاوره بی حجابی همسر

مشاوره بی حجابی همسر

مشاوره بی حجابی همسر چگونه این موضوع را حل میکند؟

ایا بی حجابی همسرم قابل حل هست؟

همسرم زیاد ارایش میکند؟

اینها نمونه از سوالات مردی هست که با مشاوران مرکز ما مطرح می کنند و مردان باید بدانند که پوشش و ارایش زنان از پدیده های است که می تواند در اغلب جوامع به ویژه ملت های اسلامی،عامل مهمی در بروز ناهنجاری های و اسیب های جدی در بین مردم مخصوصا جوانان و نوجوانان جامعه اسلامی گردد.

اصل حجاب و پوشش زنان علاوه بر اینکه فرمان مهم خداوند است دربردارنده حمت ها و مصلحت هایی است که رعایت کامل ان موجب سلامت و بهداشت اخلاقی و اجتماعی افراد و جوامع انسانی و نیز موجب دوام و تقویت کانون خانواده میشود.

مشاوره خانواده رایگان تلفنی

مشاوره همسر بی حجاب

اگرچه لزوم رعایت پوشش و ظاهر مناسب شامل تمام افراد جامعه است اما با توجه به ویژگی های جنسیتی و آسیب پذیری بیشتر جنس مونث،رعایت آن برای زنان و دختران جدی تر و مهمتر خواهد بود و اجرای ناقص آن(بدحجابی)یا عدم اجرای آن (بی حجابی) آسیب های و انحرافات اجتماعی را در پی خواهد داشت.

اگر زنان حجاب خود را در سطح متعارف نگهدارند برای خود او بهتر است مانند جلوگیری از اسیب های اجتماعی و مزاحمت های خیابانی برای زنان ، شناسایی زنان متدین و مذهبی به عنوان شخصیت های اجتماعی انان با هدف جلوگیری از اذیت و ازار از سوی افراد منحرف.

با توجه به دومین  علت یاد شده گفت که لباس و پوشش زنان اولین نماد غیر کلامی آنان با دیگران اعلام کرد یعنی از طرز لباس پوشیدن و نوع پوشش می توان به دیگران اعلام کرد که طرز رفتار و نگاهشان می باید چگونه باشد.

بنابر این حجاب  عفاف نیز نحوه برخورد اطرافیان به ویه نامحرمان را نسبت به زنان معین می کند.

برای دریافت مشاوره خانواده با مرکز تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد