خانه / مشاوره طلاق / مشاوره بعد از طلاق

مشاوره بعد از طلاق

مشاوره بعد از طلاق

مشاوره بعد از طلاق و اینکه پیامبر بزرگ اسلام و جانشینان پاک و بر حق او طلاق را ناخوشایندترین حلال ها دانسته است و به مسلمانان سفارش کرده اند تا تلاش کنند با شکیبایی و گذشت ناسازگاری های زندگی زن و شوهری را برطرف کرده و کانون مقدس خانواده را که نزد پروردگار محبوب ترین بنای هستی است گرم و مهرافروز سازند.

اما متاسفانه به دلایل بسیار که از دید ما انتخاب نامناسب همسر،نداشتن آگاهی و آموزش برای اداره زندگی و برخوردار نشدن از راهنمایی مشاوری دلسوز و با تجربه مهم ترین آن هاست،در سال های اخیر در ایران آمار طلاق رو به افزایش نهاده است.

برای دریافت مشاوره روانشناسی تلفنی با مرکز تماس حاصل فرمایید.

اینک ما دردناکانه با صدها هزار دختر و پسر جوان جدا شده از همسر رو به رو هستیم که در گوشه تنهایی خود هم حسرت زندگی ویران شده را می خورند و هم اضطراب جانکاه آینده را دارند.با این همه این گروه رنجیده به منابعی دسترسی ندارند که راهنمای زندگی آن ها پس از طلاق باشد.

مشاوره روانشناسی بعد از طلاق

شاید تعداد کتاب های منتشر شده در این موضوع به اندازه انگشتان یک دست هم نباشد.بیشتر این کتاب ها نیز ترجمه آثار خارجی است که با فرهنگ و اعتقادات ما فاصله زیادی دارند.

بیان این مطالب گام کوچکی در راه تهیه ممنابع مفید و بومی است برای فرهنگ سازی برخورد با پدیده طلاق و مشکل زدایی از بازماندگان این آسیب اجتماعی.امید است خداوند بزرگ توفیق دهد تا در آینده نزدیک بیان کامل و جامعی در این زمینه به شما دوستان عزیز ارائه دهیم.

شهر تهران از جمله شهرهایی است که شروع به برگزاری دوره های آموزشی هدفمند کرده است.به منظور هم افزایی و یکپارچه سازی خدمات و برنامه ها و برای دستیابی به این هدف کلان دوره های آموزشی با عنوان تحکیم بنیان خانواده در دستور کار معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران قرار گرفت.

این سازمان با این نگاه که شهروندان بزرگ ترین سرمایه اجتماعی هستند در کنار همه ماموریت های محوله،تلاش در جهت ارتقای بهداشت و سلامت روان همه اقشار جامعه و به خصوص همسران جوان را بر خود فرض دانسته و در راستای تحقق شعار : خانواده سالم،محله سالم،شهرسالم و شهروند سالم و پرنشاط تلاش می کند.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد