خانه / مشاوره خانواده / مشاوره بررسی مشکلات زناشویی

مشاوره بررسی مشکلات زناشویی

مشاوره بررسی مشکلات زناشویی

مشاوره بررسی مشکلات زناشویی : روابط زناشویی یکی از مهترین مسائلی است که میتواند مهر و آرامش بین زن و شوهر را برقرار کند . اما ممکن است مشکلاتی در روابط زناشویی ایجاد شود که باعث نگرانی زوجین شود.

در این مواقع می توانید با مشاوره روابط زناشویی در این زمینه صحبت کنید.برای دریافت مشاوره مشکلات زناشویی می توانید با مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

دلایل مشکلات زناشویی

مشکلات زناشویی و اختلافات زناشویی ممکن است دلایل بسیار زیادی داشته باشد.از عواملی که در زندگی زناشویی ایجاد مشکل می کند : خسیس بودن ، بی انضباطی ، تحقیر کردن دیگر ،  لجبازی ، پرخاشگری و عصبانیت ، اختلافات سنی ، اختلاف طبقاتی ، دورویی ، دروغگویی ، پنهان کاری کردن ، تفاوت در خصوصیات رفتاری و شخصیتی ، و …. مسائل دیگری که ممکن است زندگی مشترک را تحت شاع قرار دهد.

در روابط زناشویی ممکن است عواملی باعث نارضایتی  زن و شوهر شود  که یکی از اصلی ترین آن ها استرس و اضطراب است. استرس و اضطراب زیاد به خاطر مشکلات و مسائل خانوادگی ، به علت خستگی ، نداشتن اندامی متناسب ، نا توانایی جنسی و … می تواند از استرس و اضطراب اول ازدواج باشد.

مشکلات و اختلافات زناشویی مانند دیگر مشکلات راه حل های خاص خود را دارند. برای حل مشکلات زناشویی می توانید از راهنمایی های مشاور استفاده کنید.

برای دریافت مشاوره می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

تمامی مسائل و مشکلات زناشویی به دست زن و شوهر و بدون دخالت شخص سومی حل می شود.اما متاسفانه بسیاری از زوجین به جای شنیدن حرف های یکدیگر و پیدا کردن یک نقطه نظر مشترک و تعامل و تفاهم برای حل مشکل خود راهی اشتباه را انتخاب می کنند ودر برابر هم می ایستند.

در این موارد مشکلات چند برابر می شود و مشکلات بیشتری را همراه خود می اورد که در این مواقع راهی جز دخالت شخص سومی برای حل این مشکل نیست.

برای دریافت راهنمایی در این زمینه می توانید و مشاوره خانواده با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد