خانه / مشاوره ازدواج / مشاوره برای ازدواج

مشاوره برای ازدواج

مشاوره برای ازدواج

مشاوره برای ازدواج : مشاوره برای ازدواج با چه هدفی انجام می شود؟ مشاوره برای ازدواج در چه مقطعی ارائه می شود؟

در این نوشته سعی داریم به یکی از زمینه های مشاوره برای ازدواج که شناسایی عوامل دوام و بقای ازدواج است بپردازیم.

چه عاملی باعث دوام و بقای ازدواج است؟

برای دریافت اطلاعات درمورد مشاوره روانشناسی بدبینی با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – ۹۰۹۹۰۷۵۲۴۳

موضوع ازدواج و اهمیت انتخاب درست عامل اصلی دوام و بقای و بقای ازدواج فیصله دادن به نزاع ها و درگیری ها و کسب مهارت در گفت و گو می باشد.اما وقتی که به اطلاعات موجود خود کمی دقیق تر نظر می انداختیم با حقایق عجیبی روبه رو می شدم:

اگر روش ابراز فقدان توافق و تفاهم بین زوجین موجه و مثبت باشد،ممکن است که سطح تنش در هنگام برخوردها کاهش یابد که البته این امر برای برگشت زندگی مشترک به وضعیت عادی و مطلوب،کافی نیست.

شما عزیزان برای مشاوره قبل ازدواج تلفني با مشاوران مالیم گروه تماس بگیرید.

مشاوره خوب برای ازدواج موفق

روند صحیح امور برای این زوجین زمانی مشاهده شد که تداخلات و برخوردهای همسرانی را تجزیه و تحلیل کردیم که کشتی شکسته شان به نرمی از میان آب های متلاطم عبور کرده است.تحت چه شرایطی این گونه ازدواج ها به موفقیت و عاقبت خوب ختم می شد؟

آیا زوج هایی که به عاقبت خوش می رسند دارای ویژگی های متمایزی هستند؟آیا این زوج ها باهوش تر،با ثبات تر یا خوش شانس ترند؟ آیا این امکان برقرار بود تا دانسته های این افراد را به دیگران نیز منتقل نمود؟اگر کمی تامل و بررسی کنیم متوجه می شویم روابط زناشویی موفق در ابتدا فاقد وحدت،همدلی و تفاهم مدنظر مطلوب بودند.

تعدادی از زوجین که به تفاهم و هم دلی اذعان کرده اند،اگر کمی به گذشته زندگی زناشویی آن ها توجه کنیم متوجه می شویم که پیش از این نسبت به اختلاف سلیقه و رفتار نسبت به همسر خود فوق العاده دچار رنج و عذاب می شدند و در زمینه های علایق مشترک و ارزش های خانوادگی دچار اختلاف محسوسی بودند.

این خانواده ها نیز در ابتدا تفاهم لازم را نداشتند و درگیری های متعدد بر سر مسائل مالی ،شغلی،فرزندان،امور خانه داری،مسائل جنسی و نحوه رابطه با بستگان نزدیک بوده اند اما موفقیت آن ها مشروط به یه عامل بوده است که توانسته بودند بحران ها را پشت سر بگذارند و بتوانند به آن رضایت و خوشبختی متقابل دست یابند.

مشاوره برای ازدواج
مشاوره برای ازدواج

نکات تاثیر گذار برای ازدواج موفق

اگر هر چه بیشتر به درون زندگی های مشترک موفق نگاه بیندازیم متوجه می شویم که همه آن ها از 7 اصل مشترک که تاثیر به سزایی در آینده دارند بهره می برند.شاید همسران خوشبخت به طور ناخودآگاه و ندانسته از این 7اصل پیروی می کنند و به آن عمل می کنند.

اگر در یکی از این 7اصل کوتاهی و غفلت صورت گیرد منجربه ایجاد شکست در زندگی مشترک می شود.اما اغلب در یک ازدواج ناموفق کوتاهی در چند اصل مشاهده می شود.در نتیجه شما با کسب مهارت در این 7اصل می توانید که روابط خود را به طور مطلوب کنترل کنید.

می توانید یادبگیرید که چگونه نقاط ضعف و کاستی خود را بشناسید و آن ها را رفع کنید و با تشخیص نقاط قوت خود آن ها تقویت کنید و روی نقاطی که نیاز به توجه دارند تمرکز ویژه ای بکنید.در نوشته های آتی به بیان مفصل اصول مورد نیاز برای ازدواج می پردازیم.

برای دریافت مشاوره برای ازدواج با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

برای دریافت اطلاعات درمورد مشاوره تلفنی روابط زناشویی با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – ۹۰۹۹۰۷۵۲۴۳

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *