خانه / مشاور کودک / مشاوره بد اخلاقی کودک

مشاوره بد اخلاقی کودک

مشاوره بد اخلاقی کودک

مشاوره بد اخلاقی کودک کودکان معمولا عصبانیت و خشم خود را  به روش های متعددی نشان خواهند داد ، این رفتار تا سن 3 سالگی اغلب به صورت گریه ،جیغ زدن،بند آمدن نفس کودک و یا حتی کتک زدن اطرافیان خواهد بود.رفتار در بین دختران و پسران مشترک می باشد و معمولا در سنین 1 تا 3 سالگی رخ خواهد داد.

برای دریافت مشاوره تربیت کودک تلفنی وارد صفحه شوید.

این مسئله کاملا طبیعی است که حالات و رفتارهای کودکان متفاوت باشد ،پس ممکن  است برخی از کودکان آراو و برخی کمی کج خلق باشند.برای جلوگیری از گسترش کج خلقی کودک بهتر است در همان مرحله ابتدایی از آن جلوگیری شود.

برای مثال چند نمونه را برای شما بیان خواهیم کرد که انجام این امور می تواند تا حد زیادی از افزایش کج خلقی کودک جلوگیری نماید .

  • .شما باید از این امر مطئن شوید که کودک بر اثر کم توجهی دچار عصبانیت نشده باشد ، سعی نمایید به رفتارهای مثبت کودکتان توجه نمایید .
  • سعی نمایید کنترل مسائل کوچک را به کودک خود بسپارید و به او حق انتخاب دهید . برای مثال در خرید آبمیوه نظر او را بپرسید .
  • همواره سعی نمایید اشیائ ممنوعه و خطرناک را دور از چشم او قرار دهید تا باعث ایجاد درگیری نشود .
  • هنگامی که کودکتان چیزی را درخواست می کند به پاسختان فکر کنید که ممکن است باعث عصبانیت کودک شود یا خیر ؟ البته این نکته میز باید ذکر شود نباید با هر خواسته ای موافقت نمایید
  • و …

موارد نام برده تنها جند نمونه می باشند و صدها دلایل دیگر نیز می تواند باعث تشدید کج خلقی کودک شود.بهتر است اگر نمی توانید به درستی رفتار کودک خود را ریشه یابی کنید از افرادی که در این زمینه دارای تجربه و دانش کافی می باشند کمک بگیرید . استفاده از مشاوره بد اخلاقی کودک به شما کمک خواهد کرد تا به خوبی رفتارهای کودک خود را شناخته و ریشه یابی کنید.

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد