خانه / مشاوره طلاق / مشاوره افسردگی بعد از طلاق

مشاوره افسردگی بعد از طلاق

مشاوره افسردگی بعد از طلاق

مشاوره افسردگی بعد از طلاق :مشاوره افسردگی بعد از طلاق نیازی است که در اغلب زوج های جوان بعد از جدایی به وجود می آید.

بسیار اتفاق افتاده است که دختر یا پسر بعد از طلاق و جدایی دچار افسردگی شدید می شوند و مدت زمان طولانی گوشه نشینی و عزلت را در پیش می گیرند.در این زمان وجود یک مشاوره روانشناسی ضروری است ولی نادیده گرفته می شود.

طبق آمار نزدیک به 60درصد ازدواج ها منجر به جدایی می شود.پس طلاق و جدایی امری غیرقابل انکار محسوب می شود و روز به روز بر تعداد آن افزوده می شود.

در میان طلاق برای دسته ای از افراد بسیار سخت و ناگوار محسوب می شود.اگر ازدواج برخلاف میل اطرافیان علی الخصوص خانواده باشد ،طلاق به نوعی تایید حرف خانواده هست و این قضیه موجب ناراحتی شدید فرد می شود.

مشاوره افسردگی پس از طلاق

گاهی فرد بخاطر ازدواج با شخص مورد علاقه اش بسیاری از فرصت های خوب را نادیده می گیرد و حتی از آن ها صرف نظر می کند ولی بعد از ازدواج با مشاهده بعضی از مسائل متوجه می شود مرتکب اشتباه بزرگی شده است.از این رو راه طلاق را درپیش می گیرد وبعد از آن دچار افسردگی شدید می شود.

برای رفع افسردگی بعد از طلاق می توانید با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس بگیرید.

زوج های جوان باید به این نکته توجه کنند که طلاق یکی از راه ها محسوب می شود ولی آخرین راه نیست.چه بسیار زندگی های مشترک که دچار مشکلات زیادی بود ولی زوج جوان با تعامل و استقامت بیشتر توانستند مشکلات را حل کنند و مسیر سعادت و خوشبختی را درپیش بگیرند.

ولی با این حال گاهی طلاق بهترین راه حل مشکلات محسوب می شود ولی باید بدانید شرایط شخصی شما بعد از طلاق دچار تغییراتی می شود که همان روزهای اول جدایی به خوبی متوجه آن می شوید پس باید خود را آماده کنید.

برای دریافت مشاوره افسردگی بعد از طلاق از مشاوره خانواده تلفنی فقط از طریق تلفن ثابت با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد