خانه / مشاوره روانشناسی / مشاوره افسردگی انلاین

مشاوره افسردگی انلاین

مشاوره افسردگی انلاین

مشاوره افسردگی انلاین :مشاوره افسردگی انلاین نوعی راه ارتباطی محسوب می شود برای کسانی که شرایط لازم برای مراجعه حضوری نزد مشاوره خانواده را ندارند.

افسردگی بیماری شایع است که امروزه اغلب جوانان و حتی گروه سنی بالاتر دچار آن شده اند.افسردگی دارای علائم و نشانه های خاصی است.بی حوصلگی با افسردگی تفاوت دارد.مثلا اگر شما در طول روز یا چند روز دچار بی حوصلگی شدید یا انرژی انجام کاری را ندارید دچار افسردگی نشدید.این مشکل شما تنها با یک انگیزه و انرژی مثبت حل می شود.

زمانی درون شما بعضی علائم افسردگی مشاهده می شود البته این علائم جدی گرفته نمی شود و در دراز مدت باعث وخامت شرایط روحی و روانی شخص می شود.

در این زمان نیاز است که شما نزد یک مشاوره روانشناسی جهت رفع افسردگی بروید و مشکل خود را با او در میان بگذارید.یک مشاور ابتدا سوالاتی در مورد وضعیت روزانه زندگی شما می کند و با بررسی حالات و روحیات شما به ارائه راهکار مناسب می پردازد.

مشاوره آنلاین افسردگی

گاهی فردی که به بیماری افسردگی مبتلا شده است شرایط مراجعه حضوری نزد یک مشاور را ندارد.حال ممکن از دسترسی به آن محروم باشد یا از اینکه وضعیت شخصی خود را نزد یک شخص غریبه بازگو می کند معذب می شود.به هرحال در این زمان ها دسترسی به یک مشاوره افسردگی انلاین بهترین کار محسوب می شود.

موسسات مشاوره بسیاری در حال حاضر اقدام به ارائه خدمات مشاوره ای به صورت آنلاین می کنند که در با جامعه آماری بالایی نیز سروکار دارند.

این نوع مشاوره دارای مزیت های فراوانی از قبیل صرفه جویی در وقت و زمان و هزینه برای دسترسی به یک مشاور متخصص،دسترسی آسان و سریع به مشاور مربوطه بدون فوت وقت و مهم تر اینکه ایجاد ارتباط با راحتی کامل می باشد.

برای دریافت مشاوره افسردگی تلفنی با مشاوران مالیم گروه فقط از طریق تلفن ثابت تماس برقرار کنید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد