خانه / مشاور کودک / مشاوره استعدادیابی

مشاوره استعدادیابی

مشاوره استعدادیابی

مشاوره استعدادیابی به ارائه راهکارهایی اطلاق می شود که بتوان با استفاده از آن ها استعدادهای خود را بشناسید.

در این مقاله سعی کردیم تعدادی از راهکارهای شناسایی استعداد برای و  مشاوره تربیت کودکان شما بیان کنیم.پ

هرشخصی دارای استعداد است هرچند که شاید به نظر خود شخص استعداد خارق العاده ای نباشد ولی باید آن را شناسایی کرد و در جهت کسب درآمد و بیزنس موفق آن را تقویت کرد.

اصولا هر استعدادی درآمدزاست ولی ارائه راهکار برای درآمدزایی استعداد نیاز به بررسی مفصل و کارشناسی دارد.کارشناسان مالیم گروه آماده ارائه راهکار در جهت بهره برداری موفق از استعداد شخصی هستند.فقط کافی است تماس برقرار کنید.

برای دریافت مشاوره کودک تلفنی وارد صفحه شوید.

مشاوره استعدیابی کودک

1.اشخاصی هستند که از تجربه و امتحان کردن می ترسند و پیش از شروع عمل خود را شکست خورده می بینند.این اشخاص باید این سوال را از خود بپرسند که با تجربه نکردن و پیدا نکردن استعداد و توانمندی خود چه چیزی نصیبشان می شود.این کار باعث می شود برای عدم موفقیت خود بهانه شکوفا نشدن استعداد را داشته باشید یا به بیان دیگر عدم موفقیت خود را به عهده کسان دیگر بیندازید که در این صورت اصلا بهانه شما قابل قبول نیست.

2.وقتی مجبورید از روی ناچاری کاری را انجام دهید در نهایت متوجه می شوید در آن کار استعداد دارید.مثلا من مجبور بودم برای زنده نگه داشتن سایت های خود روزی 10 محتوا بنویسم و در نهایت متوجه شدم در این کار استعداد دارم.

3.گاهی اوقات پیش می آید کارهایی که شما بطور طبیعی انجام می دهید از توان بسیاری از افراد ساقط است و حتی ممکن است به شما بگویند : ای کاش می توانستم این کار را به خوبی تو انجام دهم.همیشه در این مواقع جلوی آینه بایستید و خود را به خود معرفی کنید.

4.گاهی اوقات اطرافیان نظرات مختلفی راجع به شما می دهند مثلا می گویند که شما در آینده تاجر موفقی می شوید تا یک قهرمان بزرگ می شوید.همیشه از نظرها و ایده های جدید استقبال کنید هر چند که احمقانه باشند.

5.سعی کنید نقاط قدرت و قوت خود را شناسایی کرده و در جهت تقویت آن ها تلاش کنید.برای شناسایی با استعدادهای نهفته خود می توانید از تست آنلاین مالیم گروه استفاده کنید.

6.توانایی های خود را تقویت کنید.این کار باعث می شود تا شما اعتماد به نفس خاصی پیدا کنید.

برای تماس با بهترین مشاوره کودک کافی است فقط از طریق تلفن ثابت به صورت شبانه روزی حتی ایام تعطیل تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد