خانه / مشاوره ازدواج / مشاوره استرس قبل ازدواج

مشاوره استرس قبل ازدواج

مشاوره استرس قبل ازدواج

مشاوره استرس قبل ازدواج :قبل ازدواج ، خیلی از مواردی که وجود دارد ممکن است استرس های فراوانی در زوجین و یا خانواده هی آن ها ایجاد کند.

اما در این مقاله می خواهیم از ضررهای استرس بگوییم تا با مشکلاتی که بر اثر استرس ممکن است برایتان پیش آید آشنا شوید.

استرس در زمانی به وجود می آید که فرد از نظر احساس ، رفتار و برخورد  ذهن دچار درگیری  و تنش های فکری شود.هر انسانی در هر زمانی در زندگی روز مره خود با مسائلی برخورد می کند که دچار استرس و تضطراب می شود.

برای مشاوره زندگی مشترک از مشاوران مالیم گروه راهنمایی بگیرید.

مشکلات ناشی از استرس

استرس ممکن است یه هر دلیلی به انسان وارد شود.استرس در بعضی از مواقع به مقدار کمی ممکن است انسان را به سمت جلو بفرستد و باعث پیشرفت انسان در کار شود. اما استرس و اضطراب زیاد ممکن است انسان را دچار بیماری کند.، بیماری هایی مانند سرطان ، بیماری های عصبی ،بیماری های قلبی و… ممکن است سر منشا آن استرس و اضطراب زیاد باشد.استرس زیاد ممکن است باعث افسردگی انسان هم شود.

برای مثال از داوطلبانی که برای آزمون کنکور دچار استرس می شوند سوال کردیم که آزمون چطور بود؟پاسخشان این بود که جواب خیلی از سوالات را می دانستیم اما فراموش کردیم و سردرد شدیدی گرفتیم.

در واقع همین طور است.استرس انسان را دچار درگیری های ذهنی می کند و باعث فراموشی موقت و بیماری می شود

مشاوره تلفنی کاهش استرس قبل ازدواج

.این افراد باید اسنرس خود را کنترل کنند.اما اولین سوالی که برای این دسته از افراد پیش می اید این است که چگونه استرس خود را کنترل کنم؟

این سوال خیلی از افراد است اما باید بدانید که استرس هر فردی با فرد دیگر تفاوت درد.اما برای اینکه استرس قبل ازدواج شما کاهش یابد از نظر ذهنی به درجه ای از آمادگی برسید که هنگام خاستگاری و مسائل پیش از ازواج،استرس ناشی از آن را کنترل کنید ابتدا باید با مشاوره ازدواج گفت و گو کنید.

مشکل شما از ریشه بررسی شود و در نتیجه راه کا های مناسب برای شما ارائه شود.اگر به هر دلیلی از مراجعه به مشاور ازدواج اجتناب می کنید ،می توانید مشکلات خود را از طریق مشاوره تلفنی قبل ازدواج  مالیم گروه، مشکلات خود را بیان کنند.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد