خانه / مشاوره ازدواج / مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج :چندسالی است که مشاوره پیش از ازدواج به عنوان یک اقدام ضروری و مهم برای تشکیل خانواده مشخص شده است اما خیلی از خانواده ها این کار را نادیده می گیرند و ملاک های ذهنی خودشان را برای تشکیل خانوده و ازدواج کافی می دانند و از آموزش های پیش از ازدوج غافل می شوند و مشاوره تلفنی ازدواج جایگاه خود را در خانواده ها پیدا نکرده است و هنوز شاهد ازدواج هایی هستیم که بسیار عجولانه و بدون اطلاعات کافی از ازدواج و مسائل بعد ازدواج است.

شما به راحتی می توانید سوالات خود را در انتهای صفحه بنویسید و منتظر باسخ مشاوران ما باشید.

به طور واضح  باید گفت که امروزه خیلی از ازدواج ها از آشنایی دختر پسر بدون اطلاع خانواده ها است و خانواده ها هیچ شناختی از همدیگر ندارند،ممکن است خانواده ها از لحاظ اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی شخصیت های متفاوتی باشند و این در اینده زندگی آن ها را دچار مشکلات زیادی می کند.

سوالات مشاوره ازدواج

برای جلوگیری از این مشکلات و آسیب های اجتماعی و خانوادگی احتمالی با مشاوره خانواده مشورت کنند و راهنمایی بگیرند.خانواده ها باید مسئله مشاوره ازدواج را بسیار جدی و ضروری بدانند.خیلی از طلاق هایی که در مدت زمان کوتاه بعد ازدواج رخ می دهد به عدم آموزش و کلاس های مشاوره قبل از ازدواج است.

مشاوره پیش از ازدواج یک ام ضروری برای تداوم بخشیدن روابط زناشویی است. مشاوره خانواده شما را برای رو یارویی با مشکلات و سختی های بعد ازدواج ئآماده می کند.هیچ گاه زندگی بطور منظم بدون هیچ مشکل و سختی پیش نمی رود. مهم این است که هنگام وقوع مشکلات خانوادگی چگونه آن را مدیریت و حل کنید.مشاوره خانوادگی و مشاوره ازدواج ذهن شما را برای بهبود بخشیدن زندگی و مدیریت مناسب روابط زناشویی و خانوادگی اماده می کند.گروه مشاوره مالیم گروه با مشاوران مجرب و روانشناسان متخصص می توانئد شما را یاری کند.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد