خانه / مشاوره ازدواج / مشاوره ازدواج سفید

مشاوره ازدواج سفید

مشاوره ازدواج سفید

مشاوره ازدواج سفید :ازدواج سفید یک نع هم زیستی و زندگی مشترک دو جنس مخالف با یکدیگر به صورت غیر رسمی و غیر شرعی است.

محققان در مورد این زندگی مشترک غیر رسمی که در ایران خیلی کم و نادر است و اغلب در بین دانشجویان انجام می گییرد دلایل مختلفی مانند : هم سو شدن اعتقادات مذهبی ،بالا رفتن آمار طلاق و تنها شدن مردان و زنان ، اعتقاد نداشتن به ازدواج دائمی و شرعی و رسمی ،عدم تعهد مالی پسران در ازدواج سفید ، مشکلات مالی و اقتصادی ، الگو برداری از شبکه های غیر اسلامی و بیگانه و عواملی مانند این  مشکلات را عنوان کرد.

شما عزیزان برای مشاوره مسائل قبل از ازدواج می توانید با مشاور قبل ازدواج مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

مراحل و مشکلات ازدواج سفید

مراحل ازدواج سفید با تغییر فرهنگ با الگوبرداری از شبکه ها و فرهنگ بیگانه دید نسل جوتن نسبت به این نوع روابط بیشتر شده که با این مراحل در اجتماع جوانان به سمت روابط نامشخص و ناپایدار هدایت می شوند.

در ابتدا مرحله آشنایی است که دختر و پسر اکثر در خیابان یا مهمانی یا مکان های دیگر باهم آشنا می شوند و بحث های آن ها هم بیشتر از مشکلاتیست که شبیه به یکدیگر است و حس ترحم را در یکدیگر ایجاد می کنند.

در مرحله بعد دختر و پسر پس ز این که به درد ها و مشکلات هم گوش دادند و حس ترحم شکل گرفت و نسبت بهم رفتار محبت آمیز انجام می دهند  در نهایت  یک عشق سست و اشتباه صورت میگیرد و دو طرف عاشق هم می شوند.

بعد از آن وقتی دو طرف نسبت بهم احساس پیا می کنند و  شروع رابطشون بر مبنا درستی صورت نگرفته است و در راهی اشتباه تصمیم به همزیستی بدون تعهد می گیرند که در این مرحله به هم پیوستن صورت می گیرد.

 

زمانی که یک زندگی با زیر بنایی سست و اشتباه صورت بگیرد مطمئنا مشکلات و مسائل زیادی رخ می دهد که به مرور زمان باعث تنش های زیادی بین دو طرف می شود

و در نهایت این ازدواج سفید و یا همان هم زیستی مشترک سیاه با تمام ناهنجاری هایی که بوجود آمده به پایانی که چیزی جز شرمساری و پشیمانی نیست ختم می شود.

در مسائل ازدواج سفید ممکن است اتفاقات و مسائل جبران ناپذیری پیش اید و حتما قبل از شروع این رابطه کمی فکر کنید و با یک مشاور نصسبت به مسائلی که ممکن است برایتان رخ دهد صحبت کنید و راهنمایی بگیرید.

شما عزیزان می توانید برای مشاوره تلفنی ازدواج از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد