خانه / مشاوره ازدواج / مشاوره ازدواج در شیراز

مشاوره ازدواج در شیراز

مشاوره ازدواج در شیراز

مشاوره ازدواج در شیراز :مقوله ی ازدواج بسیار مهم است اما متاسفانه امروزه توجه زیادی به آن نمی کنند و ملاک را بر نظر دختر و پسر می گذارند و به همین دلیل بسیاری از ازدواج ها از روی احساسات انجام می شود و بخ مواردی که بعد از ازدواج باید با آن ها رو به رو شوند توجه خاصی نمی کنند.

مشاوره ازدواج در شیراز
مشاوره ازدواج در شیراز

ملاک های هر انسانی برای انتخاب همسر و ازدواج قابل احترام است و باید به آن توجه داشته باشد اما نکات دیگری وجود دارد که باید در کنار ملاک ها معیار های خود قرار دهند تا بتوانند آینده ای زیابا تر بسازند.

در انتخاب همسر به نکات مشاوره  قبل از ازدواج توجه کنید.

شما عزیزن می توانید برای دریافت مشاوره ازدواج تلفنی با مشاوراه خانواده مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

سن مناسب برای ازدواج

در این مقاله به طور خلاصه به دو نکته مهم  برای ازدواج اشاره شده که متاسفانه توجه زیادی به آن نمی شود.

1 – سن ازدواج

یکی از عواملی که می تواند باعث رضایت از زندگی مشترک باشد سن مناسب برای ازدواج است ، هرچند این مسئله به تنهایی نمی تواند عامل اصلی تعیین کننده رضایت از زندگی مشترک باشد اما میتواند یکی از عوامل رضایتمندی از زندگی مشترک باشد.پس برای ازدواج باید میزان آمادگی روانی ، اجتماعی و سنی برای ازدواج دختر و پسر مورد بررسی قرار گیرد.

2 – از نظر شخصیتی  دو طرف باهم تناسب داشته باشند.

در هر انسانی ویژگی های شخصیتی بسیار متفاوت هستند اما بسیاری از این مسائل شخصیتی انسان ها می تواند تاثیر مستقیم بر راضی بودن از زندگی مشترک بگذارد.

هر کدام از این دو عمامل  دارای بحث و نکات مهم وجامع می باشد که شما می توانید برای دریافت اطلاعات کامل با مشاوره ازدواج صحبت کرده و نکات مهم را دریافت کنید.

برای ارتباط با مشاوره ازدواج تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت تمناس بگیرید.

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *