خانه / مشاوره خانواده / مشاوره ازدواج تلفنی تهران

مشاوره ازدواج تلفنی تهران

مشاوره ازدواج تلفنی تهران

مشاوره ازدواج تلفنی تهران و اینکه اگر حتی این مرد بازیکن تیمی قوی باشد و آن چرخش فلسفی به سمت والد بودن را پابه پای همسرش طی کرده باشد هنوز هم  به دلیل نیازهای روز افزون و وقت گیر کودک از مادر،مرد احساس محرومیت خواهد کرد(با علم به اینکه نیازهای کودک نسبت به او اولویت دارند).

برای دریافت مشاوره ازدواج با ما تماس بگیرید.

مرد کمبود زن را احساس خواهد کرد،در اینجا هر قدر که زن بتواند او را بفهمد و قبول کند که مرد به خاطر عشق به کودک ،عشق همسرش را گم کرده است و به مرد تفهیم کند که او هنوز در زندگیش نقش محوری و مرکزی دارد،مرد خواهد توانست که فهمی تر و با تفاهم بیشتر باشد و با شرایط به خوبی کنار بیاید.اما اگر زن هیچگونه وقتی برای مرد نگذارد،عزم مرد برای خروج از این رابطه جزم خواهد شد.

مشاوره تلفنی ازدواج رایگان

زن نیز به علت مشغله ی روزانه ای که یک مادر مجبور به تحمل آن است (بویژه در دوره ی نوزادی کودک) به شدت خسته و کلافه می شود.کمک شایانی به زندگی زناشویی شما خواده بود اگر که مرد ساعات کار خود را به شکلی تنظیم کند تا بتواند اندکی زودتر به خانه برسد و یا در ایام تعطیل کمی خود را جای زن بگزارد تا زن بتواند بخوابد یا به دیدار دوستی برود یا فیلمی ببیند و یا هر کار دیگری که احساس کند او هنوز هم جزیی از دنیای بیرون محسوب می شود.

زوجینی که از این اندرزها پیروی کنند در خواهند یافت که والد بودن،ضایع کننده ی رابطه ی زناشویی نیست بلکه آ« را به سطح جدیدتری ارتقا می دهد،سطحی آکنده از نزدیکی،تفاهم و عشق تک تک اعضای خانه یکدیگر.

اما هنوز هم بدانید که گاهی علی رغم آنکه سرسختانه می خواهید اختلاف زناشویی را رفع کنید،اما پی میبرید که رفع شدنی نیست.در این صورت شک نکنید که با یک معضل عمیق و دایمی سر و کار دارید.

در اینجا دو راه بیشتر ندارید:یا مبارزه کنید و یا میدان را خالی کنید و تا می توانید از مشکل فرار کنید.در فصل بعدی به شما نشان خواهیم داد که چگونه زندگی زناشویی خود را نجات دهید و آن را از گزند اختلافات آشتی نذیر محفوظ بدارید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد