خانه / مشاوره ازدواج / مشاوره ازدواج با مرد مطلقه

مشاوره ازدواج با مرد مطلقه

مشاوره ازدواج با مرد مطلقه

مشاوره ازدواج با مرد مطلقه به دلیل بالا رفتن امار طلاق ، تعداد خانم ها و اقایانی که مطلقه باشند زیاد ست.این افراد هم باید به زندگی خود را از نو بسازند و حتی ازدواج کنند. ازدواج با مرد و یا خانم مطلقه کار اشتباهی نیست.اما یک سری نکات مهمتری وجود دارد که باید به آن ها عمل کنید و موارد مهمتری را قبل ازدواج مورد بررسی قرار دهید.

موضوع این مقاله در زمینه ازدواج با مرد مطلقه است.چه نکاتی را باید برای ازدواج با مرد مطلقه رعایت کنیم؟و سوالات دیگری که قبل و بعد ازدواج با مرد مطلقه باید بدانیم.برای دریافت راهنمایی و مشاوره و راهنمایی می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس بگیرید

ممکن است برای بسیاری از افراد این مسئله پیش آمده باشد که پیشنهاد ازدواج از یک مرد مطلقه داشته باشند اما بسیاری از مسائل ذهنشان را درگیر می کند و نیاز به راهنمایی دارند.برای دریافت راهنمایی ب مشاوره ازدواج مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

ازدواج با مرد مطلقه درست است

اگر نظرتان نسبت به ازدواج با مرد مطلقه ای که خاستگارتان می باشد مثبت است و تمام شرایط ازدواج با این فرد را قبول کرده اید به چند نکته در این مورد توجه بیشتری داشته باشید

وقتی قرار است با یک مرد مطلقه ازدواج کنید به نکات زیر توجه کنید.

فرزند: اگر همسرتان از ازدواج قبلی خود دارای فرزند باشد باید این موضوع را بپذیرید که او یکی از اعضای خانوادتان است و اگر هم در کنار مادر خود بزرگ شود باز هم فرزند همسرتان است  و همسرتان این حق را دارد که اورا ببیند و به او محبت کند.

خانواده : ممکن است خانواده و یا اطرافیان همسرتان برای ندتی شما را با همسر قبلی او مقایسه کنند، باید در این مورد صبور باشید.

تعهدات : او نسبت به فرزند خود تعهد دارد و اگر او ملزم است که مهریه همسر خود را پرداخت کند باید مبلغی از حقوق ماهیانه خود را برای این مخارج کنار بگذارد و شما باید این موضوع را بپذیرید.

و ….

نکات مهمی برای ازدواج موفق با یک مرد مطلقه وجود دارد که شما باید قبل از ازدواج با این نکات اشنا باشید تا در زندگی جدید همسر و خودتان دچار مشکل نشوید .

برای دریافت راهنمایی های لازم و مشاوره خانواده در این زمینه می توانید با مشاوره مالیم گرو تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد