خانه / مشاوره ازدواج / مشاوره ازدواج با زن مطلقه

مشاوره ازدواج با زن مطلقه

مشاوره ازدواج با زن مطلقه

مشاوره ازدواج با زن مطلقه مشکلی دارد؟ چرا اطرافیان با این موضوع به نوعی برخورد می کند؟

شاید برای خیلی از آقایان که قصد ازدواج دارند موردی پیش بیاد که خانمی که قصد ازدواج با او را دارند قبلا ازدواج کرده باشد و طلاق گرفته باشد و شما به او علاقمند شده اید و ر این مواقع شما باید به چه صورت اقدام کنید؟

چرا زمانی که اطرافیان از این موضوع مطلع میشوند به نوعی برخورد می کند که انگار اشتباه بزرگی از ما رخ داده است!


اینکه خانومی قبلا ازدواج کرده باشد و حال شما قصد ازدواج مجدد با او را دارد و به او علاقه مند شدید به هیچ عنوان مشکلی ندارد اما بایستی با این موضوع برنامه ریزی دقیق و باسیاست انجام شود تا با مخالفت خانواده و اطرافیان خود مواجه نشید.

برای دریفت مشاوره با مشاوره خانواده مرکز مشاوره مالیم تماس حاصل فرمایید

شرایط ازدواج با زن مطلقه

مشاوره ازدواج و اما باید در نظر داشته باشید که ایرادی که در این بین وجود دارد را میتوان به زمانی که شما با زنی که قبلا شوهر کرده و الان طلاق گرفته است اینکه او قبلا کسی را دوست داشته است و دوم اینکه چون فردی دیگری را تجربه کرده است در صورت بروز مشکل سریع شما را با فرد قبلی مقایسه می کند و شما را فردی خام تلقی می کند و این امر باعث ناراحتی شما می شود. اما اگر مشکلی پیش نیاد و زن از همسر اول خود مشکل اساسی داشته باشد هیچگاه این موضوع پیش نمیاد.

نکته ای که خیلی اهمیت دارد بایستی برای شما علت طلاق خیلی شفاف و واضح باشد چون بعد ها برایتان سوال نشود و موضوع اخر که بایستی برایتان مهم باشد اینکه اگر زن دارای فرزند باشد شما بایستی خودتان را برای این موضوع اماده کنید که فرزند را،فرزند خودتان ببینید.

برای دریفت مشاوره با مشاوره خانواده مرکز مشاوره مالیم تماس حاصل فرمایید و موضوع را با مشاوران با تجربه و متخصص ما مطرح نمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد