خانه / مشاوره ازدواج / مشاوره ازدواج اجباری

مشاوره ازدواج اجباری

مشاوره ازدواج اجباری

مشاوره ازدواج اجباری ایا فایده ای دارد؟

فشار از سمت پدر و مادر برای ازدواج زیاد،چیکار کنم؟

شاید برایمان سخت باشد باور اینکه شاید خیلی از افرادی که از ازدواج فرا می کند در موارد اندکی فرار مردان و زنان متاهل نیز به وقوع پیوسته است.

اگره این موضوع دلایل و آثار جداگانه ای خود را دارد اما مهمترین عامل از فرار زوج از هم ازدواج اجباری است.عدم توجه والدین به شیوه همسر گزینی و شیوه صحیح انتخاب همسر و انتخاب شریک زندگی و ممانعت والدین از تفکر و اندیشه کافیو مناسب برای تصمیم گیری ازدانه توسط دختران،موجب خواهد شد تا عده ای از دختران،تنها به صلاح دید والدین خویش و مبنای گرایش های قومی و فامیلی و اقتصادی و…. تن به ازدواج داده اند به ناچار انچه را پدر یا مادران انتخاب می کنند برگزینند.

مشاوره خانواده و زوج درمانی

مشاوره ازدواج اجباری تلفنی

برای دریافت مشاوره ازدواج و مشاوره خانواده با مشاوران مرکز تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس فقط از طریق تلفن ثابت می باشد.

اگرچه والدین همواره به دنبال خیرخواهی و خوشبختی دختران و پسران خود هستند ام توجه به روحیات فردی و گرایش های شخصیتی و ارزوهای منطقی فرزندان در انتخاب همسر اینده را میتوان گفت یکی از مهمترین مسایل ضروری و انکار ناپذیر است.

و از این رو انچه را که در انتخاب همسر مهم در نظر گرفته نمیشود دختران تن به ازدواج اجباری می دهند و چه بسا بهد از ازدواج و شروع زندگی میزان ناسازگاری به حد غیر قابل بالا میرود و در نهایت منجر به ترک کردن محیط خانه و گریز از خانه گردد.

البته در برخی از موارد ازدواج اجباری ناشی از برخی فشارها و بحران های فردی ، روانی، مالی و اجتماعی است که در این حالت تصمیم های نابخردانه زوجین برایازدواج و عدم مشاوره با دیگران به ویژه والدین ریشه اصلی به حساب می آید.

برای دریافت مشاوره ازدواج تلفنی رایگان با مشاوران مرکز تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد