خانه / مشاوره ازدواج / مشاوره ازدواج آنلاین رایگان

مشاوره ازدواج آنلاین رایگان

مشاوره ازدواج آنلاین رایگان

بسیاری از زوج های جوان قبل از ازدواج نزد مشاور ازدواج می روند ولی برخلاف انتظار چندان موثر واقع نمی شود.در این نوشته سعی داریم ویژگی های یک مشاوره با کیفیت و موثر را بیان کنیم.

ابتدا باید بدانیم هدف از مشاوره قبل از ازدواج چیست؟هدف خلق یک زندگی خوب و ممانعت از تنش های خانواده و کاهش بروز خطا در ازدواج است.

برای اطلاع دقیق از راهنمای ازدواج با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس بگیرید

در مشاوره پیش از ازدواج باید اقدامات خود را سازمان دهی کنیم.در مشاوره پیش از ازدواج نباید هدف تطبیق طرفین باشد.به بیانی واضح تر ما نباید افراد شبیه به هم را انطباق دهیم بلکه باید عوامل خطر آفرین در زندگی زناشویی را شناسایی کرده و راه حلی برای آن ها بیاندیشیم.

مشاوره تلفنی ازدواج

برای ارائه یک مشاوره ایده آل وخوب ابتدا باید عوامل خطرساز در زندگی زناشویی را بدرستی بشناسیم.ودر قدم بعدی پس از شناخت آن ها ضروری است برای حل وبرطرف کردن آن ها برنامه و راه حل های مفید و کارآمد داشته باشیم.شما عزیزان برای مشاوره آسان می توانید با مشاوره تلفنی ازدواج مالیم گروه تماس بگیرید.

در یک مشاوره پیش از ازدواج موثر وبا کیفیت باید هدف ما اصلاح کردن باشد زیرا بسیار محتمل است مراجعه کنندگان به یک مشاوره پیش از ازدواج،هیچگاه به مشاوره یا روان شناس مراجعه نکنند در نتیجه یک مشاور باید کیفیت کار خود را افزایش داده ونسبت به کار و وظیفه خود احساس مسئولیت داشته باشد  ودرصدد ارائه بیشترین کمک به مراجعه کنندگان باشد.

پس باید در نظر بگیریم در مشاوره به جای پرداختن به انطباق طرفین،باید به دنبال شناسایی عوامل خطرآفرین در زندگی زنا شویی شویم.

یک مشاور ازدواج نباید براحساس یک دید کلی اقدام به مشاوره کند بلکه باید براساس مشخصات و ویژگی های اجتماعی،اقتصادی،فرهنگی و… اقدام به شناسایی عوامل خطرزا در زندگی زناشویی بپردازد و مشاوره درست و با کیفیت ارائه دهد.

 

تعدادی از عوامل خطرزا به شرح زیر است:

1.غرغر کردن

2.شکایت کردن زیاد

3.سرزنش کردن زیاد

4.برخورد دفاعی در تمام زمان ها

5.سکوت زیاد

در مشاوره پیش از ازدواج هدف بررسی این فاکتورها وتشخیص توانایی افراد در حل یا ناتوانی آن ها در حل مشکلات است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به خانواده بزرگ مالیم گروه بپیوندید.

برای ارتباط با مشاوره تلفنی خانواده مالیم گروه می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح الی 1 شب از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *