خانه / مشاوره خانواده / مشاوره اختلافات زناشویی

مشاوره اختلافات زناشویی

مشاوره اختلافات زناشویی

مشاوره اختلافات زناشویی :اختلافات زناشویی هرچند کوچک و ناچیز باشد اگر به شیوه درست حل نشود ممکن است زندگی زوجین را دچار مشکلات حاد تری کند و زوجین در مقابل این اختلافات معمولا راه حل های اشتباهی را پیش روی خود قرارا می دهند و بهترین راه حل مشاوره مشکلات زناشویی است.

برای حل اختلافات زناشویی با  مشاوره خانواده تلفنی  مالیم گروه تماس برقرار کنید.

مشاوره اختلافات زناشویی
مشاوره اختلافات زناشویی

راه کار های اشتباه حل اختلافات

اولین راه حل اشتباهی که به آن معتقدند این است که مشکل خودش به مرور زمان حل می شود و دیگر در مورد اختلافات خود با هم گفت و گو نمی کنند.

دومین اشتباه این است که بجای حل این اختلافات ، رفتار های افراطی انجام می دهند و سعی دارند با دعوا و درگیری ها زناشویی ناراحتی خود را ابراز کنند.

اما با این کارها نه تنها این اختلافات حل نمی شود بلکه ممکن است این اختلافات کوچک به معضل شدیدی تبدیل شود و اختلافات دیگری را هم به همراه بیاورد و باعث جدایی شود.

مشاوره زناشویی

اگر متوجه شدید که اختلافات زناشوییتان ممکن است به زندگیتان آسیب برساند و  نمی توانید حلش کنید حتما به یک مشاوره زناشویی رجوع کنید.مشاوره روابط زناشویی این کمک را به زوجین می کند که چگونه  با مشکلات و سختی ها رو به رو شده و همدیگر را برای حل هرچه بهتر آنها کمک کنند.مشاوره خانواده با بررسی مشکلات شما آن را ریشه یابی می کند و مشکل شما را مانند زنجیری به هم پیوسطه تصور میکند و با برسی خصوصیات اخلاقی شما و همسرتان راه حل هایی ارائه می دهد و کم کمک با قطع هر تیکه از این زنجیر مشکل را از ریشه حل می کند و زندگی شما را به سمت یک رابطه موفق زناشویی سوق می دهد.

اما خیلی از خانواده و زوج های جوان مشکلات کوچک خود را نادیده می گیرند و یا از مراجعه به مشاوره خانواده به هردلیلی اجتناب می کنند.شما می توانید به صورت تلفنی و آنلاین ب مشاوره زناشویی و مشاوره خانواده ارتباط برقرار کنید و بدون این که نیاز به حضور باشد، می توانید مشکلات خود را مطرح کرده و آن را با کمک مشاور حل کنید.

مرکز مشاوره مالیم با بهره گیری از مشاورین مجرب و با تجربه و هم چنین روانشناس آماده پاسخ گویی به تمامی سوالات و مشکلات خانواده های عزیز می باشد .

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد