خانه / مشاوره خانواده / مشاوره اختلافات زناشویی تلفنی

مشاوره اختلافات زناشویی تلفنی

مشاوره اختلافات زناشویی تلفنی

مشاوره اختلافات زناشویی تلفنی اهمیت ویژه ای دارد . زیرا خانواده مهم ترین واساسی ترین بنیاد جامعه است ، و اگر بنیاد خانواده سست شود نتیجه آن به جامعه بر می گردد .

اختلافات زناشویی باعث سرد شدن کانون خانواده ها می شود.

در این بین بیشترین آسیب را فرزندان متحمل می شوند.مشاجرات و کشمکش بین زن و شوهر در روحیه فرزندان اثرات منفی باقی می گذارد.این آثار منفی در فرد( همزمان با بزرگ تر شدن فرد) رشد می کند.

در نهایت  به ناهنجاری های فردی تبدیل می شود .

در حالت کلی بین همه خانواده ها مشکلات و اختلاف نظرهایی (مخصوصا در ابتدای زندگی) وجود دارد . دلیلش هم این است که دو شخص از دو و مشاوره خانواده مختلف و فرهنگ های متفاوت در کنار هم آمده اند تا با هم زندگی مشترک را آغاز کنند.

خوب این اختلاف نظر ها تا حدی طبیعی است ، اما آنچه که مهم است این است که باید هر چه سریع تر در جهت رفع این مسائل جزئی برآییم و م بر روی هم جمع شوند و به گره کور تبدیل شود.

اختلافات زناشویی در دوران عقد

مشاوره اختلافات زناشویی تا چه اندازه تاثیر گذار است ؟ گاهی اوقات مشاوره اختلافات زناشویی به اندازه ای بزرگ و ریشه دار است که از زن و شوهر نمی توانند مانند گذشته مشکلات خود را برطرف کند.اکنون  بهترین درمان مشاوره است.مشاور باید صحبت های دو طرف را بشنود،نتیجه را تحلیل کند ، و با توجه به شرایط بهترین راهکار را ارائه دهد.

امروزه مراکز مشاوره بسیاری وجود دارد که زن و شوهر می توانند به صورت حضوری به این مراکز مشاوره مراجعه کنند، و از خدمات این مراکز استفاده نمایند.اگر هم وقت و زمان رفتن به این مکان ها را ندارید می توانید از خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین استفاده کنید.

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد