خانه / مشاوره ازدواج / مشاوره آنلاین برای ازدواج

مشاوره آنلاین برای ازدواج

مشاوره آنلاین برای ازدواج

مشاوره آنلاین برای ازدواج ابتدا باید به این موضوع اشاره کنیم که مشاوره به این منظور نیست که شما باید دقیقا همان راهنمایی که دریافت کرده اید را انجام دهید.

مشاوره برای حل مشکل و یا پیشرفت و بهبود مسائل شما راهنمایی و راح حل ها را پیشنهاد می دهد و شما این پیشنهاد ها را با تفکرات خود بررسی میکنید و یک نتیجه مثبت می گیرید.

در این مقاله به مشاوره ازدواج آنلاین می پردازیم. در انتخاب همسر و ازدواج هیچگاه شتاب زده عمل نکنید.امروزه آمار طلاق بسیار بالا رفته و تمام رسانه ها از این آمار احساس نگرانی می کنند.

مشاوره آنلاین برای ازدواج رایگان

سعی کنید قبل از ازدواج مشورت و راهنمایی های لازم را بگیرید.طرف مقابلتان را بررسی کنید. شرایط خودتان و او را در نظر بگیرید و در مورد این موضوع زمان بیشتری را برای فکر کردن اختصاص دهید.

شما می توانید برای دریافت مشاوره پیش از ازدواج با مشاوره ازدواج مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

اهمیت مشاوره ازدواج را می توان هم سطح مشاوره ژنتیک دانست .مشاوره ژنتیک احتمال بروز بیماری های خاص را به دنیا آمدن فرزند جلو گیری می کند و مشاوره ازدواج از احتمال بروز مشکلات زناشویی و طلاق را کاهش می دهد و از رویی می تواند باعث پیشرفت زوجین و زندگی موفق آن ها شود.

در جلسات حضوری مشاوره زوجین در کنار هم در مورد توقعات،تمایلات ،و مسایل دیگر در مورد خود گفت گو و نتیجه گیری می کنند.اما اگر شما به هر دلیلی از مراجعه حضوری خود داری میکنید میتوانید از طریق مشاوره ازدواج آنلاین سوالات خود را بپرسی و از مشاور مشورت های لازم را دریافت کنید.

در صورت تمایل دریافت راهنمایی و مشاوره به صورت تلفنی می توانید از طریق تلفن ثابت با مشاوره ازدواج تلفنی مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *