خانه / مشاوره ازدواج / مشاروه روانشناسی تلفنی 24 ساعته

مشاروه روانشناسی تلفنی 24 ساعته

مشاروه روانشناسی تلفنی 24 ساعته

مشاروه روانشناسی تلفنی 24 ساعته : امروزه به دلیل هنجار و ناهنجاری های زندگی روز مره بسیاری از موارد باعث ایجاد استرس و اضطراب و یا یا باعث عصبانیت ما شود.تمامی عواملی که در زندگی مشترک و خانوادگی و یا اجتماعی باعث عصبانیت ، استرس و اضطراب ما شود ممکن است به مرور زمان تاثیر منفی روی روان ما بگذارد.مبحث و علم روانشناسی بسیار گشترده و جامع است که نسبت به موضوع و مشکل انسان می توان تکیه بر علم در آن خصوص آن را حل کرد.

در مورد مشاوره روانشناسی می توان :مشاوره بالینی ، مشاوره روانشناسی خانواده ، مشاوره روانشناسی افسردگی ، مشاوره روانشناسی کودک و مشاوره روانشناسی ازدواج و …. را نام برد

اما متاسفانه بسیاری از افراد توجهی به مشکلات روحی خود ندارند و ممکن است در زندگی مشترک و یا اجتماعی خود دچار مشکلات زیادی شوند و به هر دلیلی از مراجعه به پیش روانشناس امتنا می کنند.این دسته افرد می توانند از مشاوره روانشناسی تلفنی استفاده کنند.

مشاروه روانشناسی تلفنی 24 ساعته در تهران

مشاوره روانشناسی تلفنی این امکان را برای تمام عزیزان هم وطن که در هر مکان هستند را فراهم کرده است که از طریق تلفن بتوانند مشاوره روانشناسی لازم را دریافت کنند. برای دریافت مشاوره روانشناسی تلفنی می توانند با مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایند.

در زندگی روز مره ما رفتارهایی انجام می شود از نظر روانشناسی سوالاتی ایجاد می شود مثلا : چرا این که میدانیم کشیدن سیگار ضرر دارد اما بازهم میکشیم.؟ چرا فریاد میزنیم ؟ چرا بعضی وقت ها غمگین هستیم.؟ و بسیاری از مسائلل که در زندگی ما رخ می دهد که جنبه روانشناسی دارد و علم روانشناسی با زندگی ما پیوند خورده است.

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی افراد از مراجعه حضوری برای کار های خود پرهیز می کنند و از این جهت مالیم گروه مشاوره روانشناسی را برای شما به صورت تلفنی ارائه می دهد.

شما عزیزان می توانید برای مشاوره تلفنی روانشناسی با مشاورین مالیم گروه از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد