خانه / مشاور کودک / مرکز مشاوره مالیم گروه در تهران

مرکز مشاوره مالیم گروه در تهران

مرکز مشاوره مالیم گروه در تهران

مرکزمشاوره مالیم گروه در تهران :مرکز مشاوره مالیم گروه با مشاوران مجرب در زمینه خانواده ، حقوقی ، روانشناسی ،تربیت کودک ،طلاق به صورت حضوری و تلفنی در تهزان و سراسر کشور ، پاسخ گو به تمامی سوالات و بررسی مشکلات عزیزان می باشد و با کمک مشاورین می توان بهترین راه حل را برای حل مشکلات و انتخاب راهی درست را پیدا کرد.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره خانواده به صورت تلفنی از سراسر کشور با مشاورین مالیم گروه از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.برای مشاوره حضوری می توانید به مرکز مشاوره مالیم گروه مراجعه فرمایید. پیش از مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و زمان مشاوره خود را ثبت کنید.

مرکز مشاوره مالیم گروه در تهران
مرکز مشاوره مالیم گروه در تهران

مرکز مشاوره ازدواج مالیم گروه در تهران

مرکز مشاوره ازدواج مالیم گروه در تهران این امکان را برای جوانان و خانواده های محترم فراهم کرده است تا برای انتخاب همسر و ازدواج بهترین راهنمایی ها را دریافت کنید.

ازدواج مانند هندوانه ای دربسته است اما با کمی رعایت به نکات مهم مشاوره قبل از ازدواج می توان بهترین تصمیم را گرفت.امروزه ملاک های ازدواج بیشتر بر تصمیمات عاطفی و احساسی می باشد در حالی که ازدواج یک مقوله بسیار مهمی برای هر جوانی محسوب میشود. رعایت نکات مهم پیش از ازدواج می تواند دید جوان و والدین آن ها را نسبت نکات مهم انتخاب همسر و مسائل مربوط به ازدواج باز تر کند.

اما نکات مهم پیش از ازدواج چیست ؟ معیار های مهم برای انتخاب همسر کدامند؟و ….

این سوالات و ده ها سوال دیگر وجود دارد که ذهن خانواده ها و جوانان را درگیر کرده و برای رسیدن به پاسخ سوالات خود به دنبال راهی مناسب هستند.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره های لازم در زمینه خانواده بصورت تلفنی با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

برای ارتباط با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد