خانه / مشاوره خانواده / مرکز مشاوره خانواده

مرکز مشاوره خانواده

مرکز مشاوره خانواده

مرکز مشاوره خانواده :در این نوشته سعی داریم با کمک مشاوران مرکز مشاوره خانواده مالیم گروه به بررسی کلی مسائل مربوط به زندگی زناشویی بپردازیم.

برای این بررسی ابتدا نیاز است با معنی روان شناسی خانواده آشنا شویم.روان شناسی خانواده یعنی بکارگیری راه حل های اصولی ومطمئن برای حل مشکلات زندگی.

برای ارتباط با مرکز مشاوره خانواده با مشاورین مالیم گروه تماس بگیرید

از اشتباهات رایج در مواقع برخورد با مشکلات ،در میان گذاشتن موضوع با اطرافیان ونزدیکان است.این راهکار سبب افزایش مشکل می شود زیرا خویشان با اینکه اطلاعات کافی در این زمینه ندارند تنها به دلیل علاقه ای که به شما دارند وارد بحث می شوند و سبب  افزایش مشکل می شوند.

روابط زناشویی موفق

مشاوره ازدواج :روابط زناشویی دارای بخش های گوناگون است که به شکل مستقیم به روح زندگی وجسم وروح زوج تاثیر می گذارد.برقرای یک رابطه عاشقانه با همسر بستر یک زندگی شاد را برای شما فراهم می کند.

از جمله مهم ترین اقدامات برای خوشبختی یک زندگی زناشویی ،تلاش برای کسب مهارت لازم وکسب اطلاعات لازم برای ایجاد یک رابطه زناشویی خوب قلمداد می شود.

زنان ومردان در مسیر تحقق این مهم باید راهکارهای جذاب بودن وماندن برای همسر خود را فرا بگیرند.باید با تکنیک هایی که سبب جلوگیری از دلزدگی زناشویی می شود آشنا شویم.

برای فرگیری این مهارت ها می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

دعوای بین زن وشوهر

برای بررسی دعوا و نزاع میان زوجین ابتدا باید ریشه اختلافات زناشویی را پیدا کنیم.برای راهنمایی بیشتر با مشاوره خانواده تلفنی  مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

یکی از راه کارهای جلوگیری از اختلاف زناشویی،فهمیدن ودرک کردن حرف های همسر است که سبب حل شدن سوء تفاهم ها می شود.

از شگردهای جلوگیری از اختلافات فراگیری تکنیک عذرخواهی از همسر زمانی که عصبی وناراحت است.

همیشه نباید به دنبال شناسایی مقصر دعواهای خانوادگی باشیم گاهی اوقات بهتر است کمی از خود گذشتگی کنیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

اختلاف زناشویی

به جرات می توان گفت مسبب اکثر سوء تفاهم ها زبان است.سعی کنید از زبان خود به نحو احسن در مسیر ایجاد یک رابطه عاشقانه وصمیمی استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به خانواده بزرگ مالیم گروه بپیوندید.

برای ارتباط با مشاوره تلفنی خانواده مالیم گروه می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح الی 1 شب از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

 

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد