خانه / مشاوره خانواده / مرکز مشاوره خانواده در نوشهر

مرکز مشاوره خانواده در نوشهر

مرکز مشاوره خانواده در نوشهر

مرکز مشاوره خانواده در نوشهر و اینکه بخشی از آنچه که در زندگی ما معنا می بخشد اهدافی هستند که باید محقق شوند.در حالی که همگی ما اهدافی مادی برای تحقق داریم برای مثال رسیدن به درآمدی خاص دارای اهداف معنوی و روحانی نیز هستیم ممکن است هدف یک شخص دستیابی به آرامش بعد از آشفتگی و درهم مهر فراموشی زدن روی خاطرات تلخ دوران و غیره.

برای دریافت مشاوره خانواده با ما تماس بگیرید.

فرض کنید که هدف شما تربیت اولاد صالح و سالم باشد ما اغلب در مورد هدف های بزرگ زندگی خود که ضمیر باطن داریم سخنی بر لب نمی آوریم گاهی حتی از خود نمی پرسیم که در زندگی زناشویی مان می گذارد.

امیلی و آلکس هر دو خود را متعهد به کار داوطلبانه برای کلیسا کرده بودند وقتی بچه هاشان بزرگ شدند آن ها احساس کردند که باید میراثی برای جامعه به جا بگذارند.

مرکز مشاوره تلفنی خانواده در نوشهر

لذا آلکس به هیات مدیره ی مدرسه ای مذهبی پیوست و امیلی که برنامه ریزی آموزشی برای بزرگسالان در کلیسای محل را آغاز کرده بود چنین گفت((می خواستم به تنهایی این ضکار را شروع کنم اما از آن جا که شراکت با شوهرم در ادای دین به محله مان برایم اهمیت داشت این وظیفه به تجربه ای بس ارزشمند تر تبدیل شد من اکنون نه فقط در ایمان خود بلکه در زندگی زناشویی خود نیز شاهد تحولی بزرگ هستم)

پس بهتر است برای اهداف خود طبقه بندی کنیم و با فکر و تفکر به آنها ارام ارام حرکت کنیم تا اشتباه کم تری شاید در رسیدن به هدفمون داشته باشیم.

در مورد اهدافمون با یک نفر که قابل اعتماد است صحبت و مشورت کنیم تا شاید گاهی اوقات انجام کارایی بهتر از اهدافمون است یا مکمل اهدافمون بشود و با موفقیت بیشتری همراه باشد برای مشاوره و یا هر گونه داشتن سوالات میتوانید با ما تماس حاص فرمایید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد